Қарағанды қалалық мәслихатының IX сессиясының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 102 "Қарағанды қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2017 жылғы 4 желтоқсандағы VI шақырылған ХХ сессиясының № 234 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 желтоқсанда № 4475 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының IX сессиясының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 102 "Қарағанды қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4067 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 168 (1729) "Взгляд на события" газетінде, 2017 жылдың 9 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қаланың 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 725 410 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 30 568 296 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 371 292 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 542 799 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14 243 023 мың теңге;
2) шығындар – 54 331 566 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 497 494 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 497 494 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – минус 79 452 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 79 452 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 13 024 198 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 024 198 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 11 004 114 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 92 852 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 2 112 936 мың теңге.";
2) 4-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2017 жылға арналған резерві 19 544 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімнің 1, 4, 5–қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3– қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение IX сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 102 "О бюджете города Караганды на 2017 – 2019 годы"
Решение ХХ сессии VI созыва Карагандинского городского маслихата от 4 декабря 2017 года № 234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 декабря 2017 года № 4475
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение IX сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 102 "О бюджете города Караганды на 2017 – 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4067, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 29 декабря 2016 года № 168(1729), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 9 января 2017 года следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 725 410 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 30 568 296 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –371 292 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 542 799 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 243 023 тысячи тенге;
2) затраты – 54 331 566 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 497 494 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 497 494 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 79 452 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 79 452 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 13 024 198 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 024 198 тысяч тенге:
поступление займов – 11 004 114 тысяч тенге;
погашение займов – 92 852 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 112 936 тысяч тенге.";
2) пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить резерв акимата города Караганды на 2017 год в сумме 19 544 тысячи тенге.";
3) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.