Жезқазған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы VII сессиясының № 7/72 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 11 шілдедегі № 11/116 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 шілдеде № 4314 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы VII сессиясының № 7/72 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4073 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 13 қаңтардағы № 1 (8014), 2017 жылғы 20 қаңтардағы № 3 (8016), 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 4 (8017) "Сарыарқа" газетінде, 2017 жылғы 13 қаңтардағы № 1 (156), 2017 жылғы 17 қаңтардағы № 2 (157), 2017 жылғы 20 қаңтардағы № 3 (158), 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 4 (159) "Жезказганский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –10423027 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6449164 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42104 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 52981 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –3878778 мың теңге,
2) шығындар – 10751180 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5959 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6807 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 848 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 334112 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 334112 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 6807 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 849 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 328154 мың теңге.";
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение VII сессии Жезказганского городского маслихата от 21 декабря 2016 года № 7/72 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 11 июля 2017 года № 11/116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 июля 2017 года № 4314. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение VII сессии Жезказганского городского маслихата от 21 декабря 2016 года № 7/72 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4073, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2017 года, в газете "Сарыарқа" от 13 января 2017 года № 1 (8014), 20 января 2017 года № 3 (8016), 27 января 2017 года № 4 (8017), в газете "Жезказганский вестник" 13 января 2017 года № 1 (156), 17 января 2017 года № 2 (157), 20 января 2017 года № 3 (158), 27 января 2017 года № 4 (159) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объҰмах:
1) доходы –10423027 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6449164тысяч тенге;
неналоговые поступления – 42104 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52981 тысяч тенге;
поступления трансфертов–3878778 тысяч тенге;
2) затраты – 10751180 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5959 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6807 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 848 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 334112 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 334112 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 6807 тысяч тенге;
погашения займов – 849 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 328154 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:

"3. 2017 жылға арналған қалалық бюджеттің кірісі құрамында облыстық және республикалық бюджеттерден 2373384 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер мен даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.";
аталған шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия..төрағасы С. Серикбаев
Қалалық мәслихаттың хатшысы С.Медебаев
Жезқазған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 11 шілдедегі
XI сессиясының № 11/116 шешіміне
1 қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы
VII сессиясының № 7/72 шешіміне
1 қосымша
2017 жылға арналған бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

"3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2017 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного и республиканского бюджетов в сумме 2373384 тысяч тенге.";
Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии С. Серикбаев
Секретарь
городского маслихата
С. Медебаев
Приложение 1
к решению XI сессии Жезказганского городского маслихата
от 11 июля 2017 года № 11/116
Приложение 1
к решению VII сессии Жезказганского городского маслихата
от 21 декабря 2016 года № 7/72
Бюджет на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

693975
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26141
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
155992
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2050
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
36485
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
851
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14435
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
458021
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
589522
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
21605
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11575
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5845
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3878
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
1852
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10030
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
8999
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасалық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
1031
2
Әлеуметтiк көмек
473021
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
452754
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
112649
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3470
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1377
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
62162
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2178
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
46301
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
106879
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
88083
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету

693975
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
26141
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
155992
012
Капитальные расходы государственного органа
2050
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
36485
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
851
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14435
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
458021
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
589522
1
Социальное обеспечение
21605
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11575
005
Государственная адресная социальная помощь
5845
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3878
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
1852
464
Отдел образования района (города областного значения)
10030
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
8999
031
Государственная поддержка по содержанию детей- сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
1031
2
Социальная помощь
473021
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
452754
002
Программа занятости
112649
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3470
006
Оказание жилищной помощи
1377
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
62162
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2178
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
46301
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
106879
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
88083
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения