Жезқазған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы VII сессиясының №7/72 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 15/149 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 желтоқсанда № 4466 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы VII сессиясының № 7/72 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4073 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 13 қаңтардағы № 1 (8014), 2017 жылғы 20 қаңтардағы № 3 (8016), 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 4 (8017) "Сарыарқа" газетінде, 2017 жылғы 13 қаңтардағы № 1 (156), 2017 жылғы 17 қаңтардағы №2 (157), 2017 жылғы 20 қаңтардағы № 3 (158), 2017 жылғы 27 қаңтардағы №4 (159) "Жезказганский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –10479721 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6537112 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30175 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 36952 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –3875472 мың теңге,
2) шығындар – 10827874 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5959 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6807 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 848 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 354112 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 354112 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 26807 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 849 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 328154 мың теңге.";
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2017 жылға арналған қалалық бюджеттің кірісі құрамында облыстық және республикалық бюджеттерден 2370078 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер мен даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.";

О внесении изменений в решение VII сессии Жезказганского городского маслихата от 21 декабря 2016 года № 7/72 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 4 декабря 2017 года № 15/149. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 декабря 2017 года № 4466. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение VII сессии Жезказганского городского маслихата от 21 декабря 2016 года №7/72 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4073, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 января 2017 года, в газете "Сарыарқа" от 13 января 2017 года №1 (8014), 20 января 2017 года №3 (8016), 27 января 2017 года №4 (8017), в газете "Жезказганский вестник" 13 января 2017 года №1 (156), 17 января 2017 года №2 (157), 20 января 2017 года №3 (158), 27 января 2017 года №4 (159) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объҰмах:
1) доходы –10479721 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6537112 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30175 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 36962 тысяч тенге;
поступления трансфертов–3875472 тысяч тенге;
2) затраты – 10827874 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5959 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6807 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 848 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 354112 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 354112 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 26807 тысяч тенге;
погашения займов – 849 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 328154 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3.Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2017 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного и республиканского бюджетов в сумме 2370078 тысяч тенге.";

662639
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32364
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
162358
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
34104
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
341
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
5744
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
427478
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
535191
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
15138
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6452
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2009
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2403
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
2040
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8686
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7885
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасалық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
801
2
Әлеуметтiк көмек
426360
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
404245
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
100873
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3470
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
372
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
57562
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1283
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
45521
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
105384
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
59487
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
30293

662639
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
32364
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
162358
012
Капитальные расходы государственного органа
250
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
34104
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
341
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
5744
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
427478
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
535191
1
Социальное обеспечение
15138
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6452
005
Государственная адресная социальная помощь
2009
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2403
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
2040
464
Отдел образования района (города областного значения)
8686
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7885
031
Государственная поддержка по содержанию детей- сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
801
2
Социальная помощь
426360
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
404245
002
Программа занятости
100873
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3470
006
Оказание жилищной помощи
372
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
57562
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1283
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
45521
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
105384
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
59487
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
30293

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
22115
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
22115
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
93693
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
93693
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64626
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
644
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3600
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
22287
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2536
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2199113
1
Тұрғын үй шаруашылығы
645689
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52233
041
Нәтежелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
51733
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
500
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
21824
026
Нәтежелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
21824
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
557952
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
52155
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
505797
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
13680
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11380
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2300
2
Коммуналдық шаруашылық
579783
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
51265
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
51265
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
528518
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
418623
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту

464
Отдел образования района (города областного значения)
22115
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
22115
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
93693
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
93693
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
64626
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
644
021
Капитальные расходы государственного органа
3600
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
22287
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2536
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2199113
1
Жилищное хозяйство
645689
458
Жилищно-коммунальное хозяйство, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52233
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
51733
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
500
464
Отдел образования района (города областного значения)
21824
026
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
21824
467
Отдел строительства района (города областного значения)
557952
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
52155
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
505797
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
13680
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
11380
005
Капитальные расходы государственного органа
2300
2
Коммунальное хозяйство
579783
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
51265
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
51265
467
Отдел строительства района (города областного значения)
528518
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
418623
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов