2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округ бюджеті туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/168 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 желтоқсанда № 4518 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Кеңгір ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 118799 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4305 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3295 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 111199 мың теңге;
2) шығындар – 118799 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.

О бюджете сельского округа на 2018-2020 годы
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 27 декабря 2017 года № 17/168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2017 года № 4518. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кенгирского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 118799 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4393 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3207 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 111199 тысяч тенге;
2) затраты – 118799 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашения займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 29.11.2018 № 29/268 (01.01.2018 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған Кеңгір ауылдық округінің бюджеті түсімдерінің құрамында қалалық бюджеттен 72363 мың теңге сомасындағы субвенциялар көзделгені ескерілсін.
2-1. 2018 жылға арналған Кеңгір ауылдық округінің бюджеті түсімдерінің құрамында 4 қосымшаға сәйкес ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 29.11.2018 № 29/268 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в составе поступлений бюджета Кенгирского сельского округа на 2018 год предусмотрены субвенции из городского бюджета в сумме 72363 тысяч тенге.
2-1. Учесть, что в составе поступлений бюджета Кенгирского сельского округа на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты согласно приложению 4.

Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 18.04.2018 № 22/205 (01.01.2018 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3. Кеңгір ауылдық округ бюджетін атқару үрдісінде еңбек ақы төлеу шығыстары секвестрлеуге жатпайды деп белгіленсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы С. Филипович
Қалалық мәслихаттың хатшысы С.Медебаев
Жезқазған қалалық мәслихатының

Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 18.04.2018 № 22/205 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Установить, что в процессе исполнения бюджета Кенгирского сельского округа не подлежат к секвестру расходы на выплату заработной платы.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии С.Филипович
Секретарь городского маслихата С.Медебаев
Приложение 1
к решению XVII сессии Жезказганского городского маслихата

Ескерту. Шешім 4-қосымшамен толықтырылды - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 18.04.2018 № 22/205 (01.01.2018 бастап қолданысқа енеді); жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 29.08.2018 № 27/249 (01.01.2018 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
№ р/с
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
Ағымдағы нысаналы трансферттер, барлығы :
38836
оның ішінде:
1
Кеңгір селосының көшелерін жарықтандыруға
8968
2
Кеңгір селосының автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
29868

Сноска. Решение дополнено приложением 4 в соответствии с решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 18.04.2018 № 22/205 (вводится в действие с 01.01.2018); в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 29.08.2018 № 27/249 (вводится в действие с 01.01.2018).
№ п/п
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
Целевые текущие трансферты, всего
38836
в том числе:
1
На освешение улиц села Кенгир
8968
2
На средний ремонт автомобильных дорог села Кенгир
29868