Теміртау қаласы әкімінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 5 "Теміртау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 2017 жылғы 2 ақпандағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 ақпанда № 4149 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 29.11.2018 № 2 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Теміртау қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Теміртау қаласы әкімінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 5 "Теміртау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу Тiзiлiмiнде № 3490 болып тіркелген, 2015 жылдың 23 қарашасында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылдың 2 желтоқсанында № 48 "Темиртауский рабочий" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33, 37-баптарын басшылыққа ала отырып, Теміртау қаласының әкімі ШЕШТІ:".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Теміртау қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Әшімов

О внесении изменения в решение акима города Темиртау от 15 октября 2015 года № 5 "Об образовании избирательных участков в городе Темиртау"
Решение акима города Темиртау Карагандинской области от 2 февраля 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 февраля 2017 года № 4149. Утратило силу решением акима города Темиртау Карагандинской области от 29 ноября 2018 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима города Темиртау Карагандинской области от 29.11.2018 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким города Темиртау РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Темиртау от 15 октября 2015 года № 5 "Об образовании избирательных участков в городе Темиртау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3490, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 23 ноября 2015 года, в газете "Темиртауский рабочий" 2 декабря 2015 года № 48) следующее изменение:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", руководствуясь статьями 33, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Темиртау РЕШИЛ:".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Темиртау.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Ашимов