Теміртау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы 10 сессиясының № 10/4 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 12 сәуірдегі № 12/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 сәуірде № 4235 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы 10 сессиясының № 10/4 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4094 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтардағы № 1 (15) "Стальная Гвардия" газетінде жарияланған, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 12 614 487 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 10 272 140 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 38 144 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 87 813 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2 216 390 мың теңге;
2) шығындар – 13 002 068 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 8 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 8 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 379 581 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 379 581 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 379 581 мың теңге.";
2) келесі мазмұндағы 1-1 тармағымен толықтырылсын:
"1-1. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте 33 469 мың теңге сомасындағы нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару көзделсін.";
3) 7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. Теміртау қаласы жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 51 242 мың теңге сомасында бекітілсін.";
4) 8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение 10 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2016 года № 10/4 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 12 апреля 2017 года № 12/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 апреля 2017 года № 4235
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2016 года № 10/4 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4094, опубликовано в газете "Стальная Гвардия" от 18 января 2017 года № 1 (15), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 января 2017 года), следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 614 487 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 272 140 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 38 144 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 87 813 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 216 390 тысяч тенге;
2) затраты – 13 002 068 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 8 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 8 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 379 581 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 379 581 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 379 581 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 33 469 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Темиртау на 2017 год в сумме 51 242 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:

65601
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
65601
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17499
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
928
004
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
8146
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
39028
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
240629
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
27436
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27436
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
47586
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46386
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1200
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
91342
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80629
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10713
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
74265
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73818
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
447
02
Қорғаныс
53301
1
Әскери мұқтаждар
37556
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
37556
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
37556
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
15745
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15745
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
15398
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
347
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
123892
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
123892

65601
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
65601
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
17499
003
Капитальные расходы государственного органа
928
004
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
8146
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
39028
9
Прочие государственные услуги общего характера
240629
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
27436
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
27436
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
47586
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
46386
015
Капитальные расходы государственного органа
1200
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
91342
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции
80629
003
Капитальные расходы государственного органа
10713
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
74265
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
73818
003
Капитальные расходы государственного органа
447
02
Оборона
53301
1
Военные нужды
37556
122
Аппарат акима района (города областного значения)
37556
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
37556
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
15745
122
Аппарат акима района (города областного значения)
15745
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
15398
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
347
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
123892
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
123892