Теміртау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы 10 сессиясының № 10/4 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 10 қазандағы № 18/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қазанда № 4388 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы 10 сессиясының № 10/4 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4094 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтардағы № 1 (15) "Стальная Гвардия" газетінде жарияланған, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 13 066 370 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 10 740 730 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 30 091 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 64 276 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2 231 273 мың теңге;
2) шығындар – 12 914 632 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 5 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 5 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 156 738 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – алу 156 738 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – алу 536 319 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 7-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Әбілдинов
Мәслихат хатшысы А. Ломакин
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ А. Сыдықова
Теміртау қалалық мәслихатының

О внесении изменений в решение 10 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2016 года № 10/4 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 10 октября 2017 года № 18/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 октября 2017 года № 4388. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2016 года № 10/4 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4094, опубликовано в газете "Стальная Гвардия" от 18 января 2017 года № 1 (15), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 января 2017 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 066 370 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 740 730 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 30 091 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 64 276 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 231 273 тысяч тенге;
2) затраты – 12 914 632 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 5 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 5 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 156 738 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – минус 156 738 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств - минус 536 319 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии М. Абельдинов
Секретарь маслихата А. Ломакин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов города Темиртау"
А. Сыдыкова