Теміртау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 маусымдағы № 30/6 "Теміртау қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 20/5 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 желтоқсанда № 4491 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 маусымдағы № 30/6 "Теміртау қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2692 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 30 шілдеде №26 "Вести Темиртау" газетінде жарияланған, 2014 жылғы 31 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, мәслихат хатшысы А. Ломакин

О признании утратившим силу решения Темиртауского городского маслихата от 16 июня 2014 года № 30/6 "Об утверждении Регламента Темиртауского городского маслихата"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 8 декабря 2017 года № 20/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 декабря 2017 года № 4491
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Темиртауского городского маслихата от 16 июня 2014 года № 30/6 "Об утверждении Регламента Темиртауского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2692, опубликовано в газете "Вести Темиртау" 30 июля 2014 года № 26, опубликовано в Информационно-правовой системе "Әділет" 31 июля 2014 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь маслихата А.Ломакин