Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7/66 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2017 жылғы 7 сәуірдегі № 9/88 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 сәуірде № 4238 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7/66 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4096 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтардағы № 6 (12543) "Балқаш өңірі", 2017 жылғы 18 қаңтардағы № 4 (1573) "Северное Прибалхашье" газеттерінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2017 жылғы 03 ақпанда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 9 527 886 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 269 404 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 183 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 968 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 198 331 мың теңге;
2) шығындар – 9 573 926 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 46 040 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 040 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 46 040 мың теңге.";
2) 2 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2017 жылға арналған облыстық бюджетке, кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 28 пайыз.";
3) келесі мазмұндағы 8-1 тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 2017 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында, 2016 жылы бөлінген 12 757 мың теңге сомасында нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтаруы белгіленсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 7/66 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 7 апреля 2017 года № 9/88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 апреля 2017 года № 4238. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 7/66 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4096, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 18 января 2017 года № 6 (12543), "Северное Прибалхашье" от 18 января 2017 года № 4 (1573), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 03 февраля 2017 года) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 527 886 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 269 404 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 36 183 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 23 968 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 198 331 тысяч тенге;
2) затраты – 9 573 926 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 46 040 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 040 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 46 040 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2017 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу – 28 процентов.";
3) дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Установить, что в составе затрат городского бюджета на 2017 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных в 2016 году в сумме 12 757 тысячи тенге.";

4) келесі мазмұндағы 8-2 тармағымен толықтырылсын:
"8-2. 2017 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында, 2016 жылы бөлінген 5 814 мың теңге сомасында Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтаруы белгіленсін.";
5) көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

4) дополнить пунктом 8-2 следующего содержания:
"8-2. Установить, что в составе затрат городского бюджета на 2017 год предусмотрен возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в 2016 году в сумме 5 814 тысячи тенге.";
5) приложения 1, 4, 5 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.

294 186
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
70 370
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
11 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
70 640
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
944
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
62 802
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
50 352
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
28 078
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12 320
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
12 320
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
80 331
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
80 331
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 630
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 598
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
17 312
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
18 995
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4 796
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 889 519
1
Тұрғын үй шаруашылығы
271 475
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 426
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
8 426
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
246 298
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
183 645
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
59 653
091
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
3 000
01
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
16 751
01
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

294 186
002
Программа занятости
70 370
006
Оказание жилищной помощи
11 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
70 640
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
944
451
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
62 802
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
50 352
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
28 078
464
Отдел образования района (города областного значения)
12 320
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
12 320
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
80 331
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
80 331
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37 630
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 598
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
17 312
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
18 995
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 796
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 889 519
1
Жилищное хозяйство
271 475
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 426
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
8 426
467
Отдел строительства района (города областного значения)
246 298
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
183 645
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
59 653
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3 000
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
16 751
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

2 372
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
17 312
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
220 648
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудитін жүргізу
8 426
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін орташа жөндеуден өткізуге
646 478
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу және ветеринариялық пунктерге интернет-байланысты қосуға
310
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
16150
Вакцинация, ветеринариялық препараттарды сақтау және тасымалдау бойынша қызметтер көрсету
126
Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы
07 сәуірдегі № 9/88 шешіміне
3 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы
23 желтоқсандағы № 7/66 шешіміне
5 қосымша
2017 жылға арналған ағымдағы нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сомасы
( мың теңге)
1
2
Ағымдағы нысаналы даму трансферттердің барлығы
747 125
Қарағанды облысының Балқаш қ. кәріз жүйесін қайта жаңарту. Қалалық құрама коллектордың сыртқы кәріз жүйесі
233 049
Қарағанды облысы, Балхаш қаласы, 10 ықшам ауданының № 13 60 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
183 645
Балқаш қ. "Самал ", 8-13 ықшам ауданындағы жеке тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
59 653
"Балқаш қ. төменгі Тоқырау қоймасының су қабылдағыш ғимараттарын қайта жыңғыртуы" жобалық-сметалық құжаттамасына түзетулер енгізу
70 778
Балқаш қ. Ленин көшесіндегі автожолын қайта құруға
200 000
Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы
07 сәуірдегі № 9/88 шешіміне
4 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы
23 желтоқсандағы № 7/66 шешіміне
6 қосымша
2017 жылда Саяқ кентінде іске асырылатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығыстар
Функционалдық топ
Сомасы,
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Барлығы

2 372
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
17 312
На жилищно-коммунальное хозяйство
220 648
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
8 426
На проведение среднего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
646 478
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения и на подключение интернет-связи для ветеринарных пунктов
310
На повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
16150
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
126
Приложение 3
к решению городского маслихата
от 07 апреля 2017 года № 9/88
Приложение 5
к решению городского маслихата
от 23 декабря 2016 года № 7/66
Целевые трансферты на развитие на 2017 год
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
1
2
Всего целевых трансфертов на развитие
747 125
Реконструкция канализационной системы г. Балхаш Карагандинской области. Наружные сети канализации сборного городского коллектора
233 049
Строительство 60-квартирного жилого дома №13, микрорайона 10, г.Балхаш, Карагандинская область
183 645
Разработка ПСД на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры индивидуальным жилым домам микрорайоне "Самал" микрорайонов №8-13 г.Балхаш
59 653
Корректировка ПСД "Реконструкция водозаборных сооружений Нижне-Токрауского месторождения г.Балхаш"
70 778
Реконструкция автодороги ул.Ленина г.Балхаш
200 000
Приложение 4
к решению городского маслихата
от 07 апреля 2017 года № 9/88
Приложение 6
к решению городского маслихата
от 23 декабря 2016 года № 7/66
Расходы по бюджетным программам,
реализуемые в поселке Саяк на 2017 год
Функциональная группа
Сумма, (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Всего