Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7/66 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2017 жылғы 11 шілдедегі № 12/102 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 шілдеде № 4317 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7/66 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4096 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтардағы № 6 (12543) "Балқаш өңірі", 2017 жылғы 18 қаңтардағы № 4 (1573) "Северное Прибалхашье" газеттерінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2017 жылғы 03 ақпанда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 9 870 734 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 350 667 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 108 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 35 562 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 444 397 мың теңге;
2) шығындар – 9 932 931 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 16 157 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 16 157 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 46 040 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 040 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 7/66 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 11 июля 2017 года № 12/102. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 июля 2017 года № 4317. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 7/66 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4096, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 18 января 2017 года № 6 (12543), "Северное Прибалхашье" от 18 января 2017 года № 4 (1573), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 03 февраля 2017 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 870 734 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 350 667 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 40 108 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 35 562 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 444 397 тысяч тенге;
2) затраты – 9 932 931 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 16 157 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 16 157 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 46 040 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 040 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 46 040 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1, 4, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Л. Григоренко
Қалалық мәслихаттың хатшысы К. Тейлянов
Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы
11 шілдедегі №12/102 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы
23 желтоқсандағы №7/66 шешіміне
1 қосымша
2017 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

используемые остатки бюджетных средств – 46 040 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Л. Григоренко
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 11 июля 2017 года № 12/102
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 23 декабря 2016 года № 7/66
Городской бюджет на 2017 год
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

1 227 381
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
13 666
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
24 206
Білім беру объектілеріне жөңдеу жұмыстарын жүргізуге және материалды-техникалық базасын нығайтуға
14 000
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
15 988
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
2 372

1 227 381
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
13 666
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
24 206
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
14 000
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
15 988
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
2 372

Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
17 312
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
377 364
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудитін жүргізу
1 672
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін орташа жөндеуден өткізуге
646 478
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу және ветеринариялық пунктерге интернет-байланысты қосуға
310
2017-2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
34978
Вакцинация бойынша қызметтер көрсету, ветеринариялық препараттарды сақтау және тасымалдау
126
Арнайы техниканы алуға
78909
Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы
11 шілдедегі №12/102 шешіміне
3 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы
23 желтоқсандағы №7/66 шешіміне
6 қосымша
2017 жылда Саяқ кентінде іске асырылатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығыстар
Функционалдық топ
Сомасы,
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Барлығы

На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
17 312
На жилищно-коммунальное хозяйство
377 364
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1 672
На проведение среднего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
646 478
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения и на подключение интернет-связи для ветеринарных пунктов
310
На повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы
34978
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
126
На приобретение специализированной техники
78909
Приложение 3
к решению городского маслихата
от 11 июля 2017 года №12/102
Приложение 6
к решению городского маслихата
от 23 декабря 2016 года №7/66
Расходы по бюджетным программам,
реализуемые в поселке Саяк на 2017 год
Функциональная группа
Сумма, (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Всего