Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №7/66 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2017 жылғы 10 қазандағы № 14/120 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 қазанда № 4408 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7/66 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4096 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтардағы № 6 (12543) "Балқаш өңірі", 2017 жылғы 18 қаңтардағы № 4 (1573) "Северное Прибалхашье" газеттерінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2017 жылғы 03 ақпанда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 11 013 714 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 687 123 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52 207 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46 142 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 228 242 мың теңге;
2) шығындар – 11 279 151 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 19 397 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 19 397 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 246 040 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 246 040 мың теңге:
қарыздар түсімі – 200 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 46 040 мың теңге.";

О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 7/66 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 10 октября 2017 года № 14/120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 октября 2017 года № 4408. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 23 декабря 2016 года №7/66 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4096, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 18 января 2017 года №6 (12543), "Северное Прибалхашье" от 18 января 2017 года №4 (1573), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 03 февраля 2017 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 013 714 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 687 123 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 52 207 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 46 142 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 228 242 тысяч тенге;
2) затраты – 11 279 151 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 19 397 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 19 397 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 246 040 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 246 040 тысяч тенге:
поступление займов – 200 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 46 040 тысяч тенге.";

2) 6 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6. Балқаш қаласы әкімдігінің 2017 жылға арналған резерві 18 885 мың теңге сомасында бекітілсін.";
2) көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 және 8 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Л. Власова
Қалалық мәслихаттың хатшысы К. Тейлянов
Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы
10 қазандағы №14/120 шешіміне
1 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы
23 желтоқсандағы №7/66 шешіміне
1 қосымша
2017 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

2) пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить резерв акимата города Балхаш на 2017 год в сумме 18 885 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 4, 5 и 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Л. Власова
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 10 октября 2017 года № 14/120
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 23 декабря 2016 года № 7/66
Городской бюджет на 2017 год
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

11 023
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
24 206
Білім беру объектілеріне жөңдеу жұмыстарын жүргізуге және материалды-техникалық базасын нығайтуға
13 971
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
15 988
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
2 372
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
17 312
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
377 364
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудитін жүргізу
1 672
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін орташа жөндеуден өткізуге
646 478
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу және ветеринариялық пунктерге интернет-байланысты қосуға
310
2017-2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
39119
Вакцинация бойынша қызметтер көрсету, ветеринариялық препараттарды сақтау және тасымалдау
126
Арнайы техниканы алуға
78909
Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы
10 қазандағы №14/120 шешіміне
3 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы
23 желтоқсандағы №7/66 шешіміне
5 қосымша
2017 жылға арналған ағымдағы нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сомасы
( мың теңге)
1
2
Ағымдағы нысаналы даму трансферттердің барлығы
529 501
Қарағанды облысының Балқаш қ. кәріз жүйесін қайта жаңарту. Қалалық құрама коллектордың сыртқы кәріз жүйесі
233 049
Қарағанды облысы, Балхаш қаласы, 10 ықшам ауданының № 13 60 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
183 645
Балқаш қ. "Самал ", 8-13 ықшам ауданындағы жеке тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
41 029
"Балқаш қ. төменгі Тоқырау қоймасының су қабылдағыш ғимараттарын қайта жыңғыртуы" жобалық-сметалық құжаттамасына түзетулер енгізу
70 778
Саяқ к. су алу ғимаратының құрылысына ЖСҚ әзірлеу
1 000
Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы
10 қазандағы № 14/120 шешіміне
4 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы
23 желтоқсандағы № 7/66 шешіміне
8 қосымша
2017 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
Функционалдық топ
Сомасы, (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Барлығы
2447
15
Трансферттер
2447
1
1
Трансферттер
2447
1
01
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 447
1
01
123
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер

11 023
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
24 206
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
13 971
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
15 988
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
2 372
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
17 312
На жилищно-коммунальное хозяйство
377 364
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1 672
На проведение среднего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
646 478
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения и на подключение интернет-связи для ветеринарных пунктов
310
На повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы
39119
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
126
На приобретение специализированной техники
78909
Приложение 3
к решению городского маслихата
от 10 октября 2017 года № 14/120
Приложение 5
к решению городского маслихата
от 23 декабря 2016 года № 7/66
Целевые трансферты на развитие на 2017 год
Наименование
Сумма
(тыс.тенге)
1
2
Всего целевых трансфертов на развитие
529 501
Реконструкция канализационной системы г. Балхаш Карагандинской области. Наружные сети канализации сборного городского коллектора
233 049
Строительство 60-квартирного жилого дома №13, микрорайона 10, г.Балхаш, Карагандинская область
183 645
Разработка ПСД на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры индивидуальным жилым домам микрорайоне "Самал" микрорайонов №8-13 г.Балхаш
41 029
Корректировка ПСД "Реконструкция водозаборных сооружений Нижне-Токрауского месторождения г.Балхаш"
70 778
Разработка ПСД на строительство водозаборных сооружений в п.Саяк
1000
Приложение 4
к решению городского маслихата
от 10 октября 2017 года № 14/120
Приложение 8
к решению городского маслихата
от 23 декабря 2016 года № 7/66
Трансферты органам местного самоуправления на 2017 год
Функциональная группа
Сумма,
(тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Всего
2447
15
Трансферты
2447
1
1
Трансферты
2447
1
01
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 447
1
01
123
051
Трансферты органам местного самоуправления