2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 16/127 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қаңтарда № 4573 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 10 328 897 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 325 270 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 60 584 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46 719 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 896 324 мың теңге;
2) шығындар – 11 206 369 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 15 640 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 15 640 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 861 832 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 861 832 мың теңге:
қарыздар түсімі – 276 727 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 585 105 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 06.12.2018 № 24/209 (01.01.2018 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған облыстық бюджетке, кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 50 пайыз.
3. 2018 жылға арналған қалалық бюджет құрамында 3 539 169 мың теңге сомасында субвенциялар көзделгені ескерілсін.
4. 2018 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында ағымдағы нысаналы трансферттері, осы шешімге 4 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
5. 2018 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында ағымдағы нысаналы даму трансферттері, осы шешімге 5 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
6. 2018 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Саяқ кентінің бюджетіне қалалық бюджеттен берілетін субвенцияның мөлшері: 2018 жыл – 86049 мың теңге, 2019 жыл – 67331 мың теңге және 2020 жыл – 68805 мың теңге сомасында белгіленсін.

О городском бюджете на 2018-2020 годы
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2017 года № 16/127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 января 2018 года № 4573. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 328 897 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 325 270 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 60 584 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 46 719 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 896 324 тысяч тенге;
2) затраты – 11 206 369 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 15 640 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 15 640 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 861 832 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 861 832 тысяч тенге:
поступление займов – 276 727 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 585 105 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 06.12.2018 № 24/209 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Установить на 2018 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу – 50 процентов.
3. Учесть, что в составе городского бюджета на 2018 год предусмотрены cубвенции в сумме 3 539 169 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты, согласно приложению 4 к настоящему решению.
5. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2018 год предусмотрены целевые трансферты на развитие, согласно приложению 5 к настоящему решению.
6. Установить, что в составе затрат городского бюджета предусмотрены объем субвенции, передаваемые из городского бюджета в бюджет поселка Саяк в сумме: 2018 год - 86 049 тысяч тенге, 2019 год - 67331 тысяч тенге и 2020 год - 68805 тысяч тенге.

7. 2018 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен 245 568 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер белгіленсін
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 06.12.2018 № 24/209 (01.01.2018 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
8. Гүлшат кентінде жүзеге асырылатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығындары 2018 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында, осы шешімге 6 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
9. 2018 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер осы шешімге 7 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
9-1. 2018 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында, 2017 жылы бөлінген, 3 131 мың теңге сомасында пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін
Ескерту. Шешім 9-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 10.05.2018 № 19/173 (01.01.2018 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
9-2. 2018 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында тұрғын үйлерді жобалауға және (немесе) салуға 276 727 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін
Ескерту. Шешім 9-2-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 27.08.2018 № 22/192 (01.01.2018 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
10. Балқаш қаласы әкімдігінің 2018 жылға арналған резерві 39 259 мың теңге сомасында бекітілсін

7. Установить, что в составе затрат городского бюджета на 2018 год учтены целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства в сумме 245 568 тысяч тенге
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 06.12.2018 № 24/209 (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Установить, что в составе затрат городского бюджета на 2018 год учтены расходы по бюджетным программам, реализуемым в поселке Гулшат, согласно приложению 6 к настоящему решению.
9. Учесть, что в составе затрат городского бюджета на 2018 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления, согласно приложению 7 к настоящему решению.
9-1. Установить, что в составе затрат городского бюджета на 2018 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных в 2017 году, в сумме 3 131 тысячи тенге
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 10.05.2018 № 19/173 (вводится в действие с 01.01.2018).
9-2. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2018 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 276 727 тысяч тенге на проектирование и (или) строительство жилья
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-2 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 27.08.2018 № 22/192 (вводится в действие с 01.01.2018).
10. Утвердить резерв акимата города Балхаш на 2018 год в сумме 39 259 тысяч тенге

Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 01.11.2018 № 23/205 (01.01.2018 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
11. 2018 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында, осы шешімге 8 қосымшаға сәйкес, жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестрлеуге жатпайтындығы белгіленсін.
12. Инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып, 2018 жылға арналған қалалық бюджеттің дамуының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі, осы шешімге 9 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 10 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 01.11.2018 № 23/205 (вводится в действие с 01.01.2018).
11. Установить, что в процессе исполнения городского бюджета на 2018 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 8 к настоящему решению.
12. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2018 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 9 к настоящему решению.

13. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Л. Власова
Қалалық мәслихаттың хатшысы Қ. Тейлянов
Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы
21 желтоқсандағы №16/127 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 06.12.2018 № 24/209 (01.01.2018 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Л. Власова
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 21 декабря 2017 года №16/127
Городской бюджет на 2018 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 06.12.2018 № 24/209 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

67 596
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
935
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
63 233
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
37 705
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
40 463
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
18 633
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
18 633
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
84 096
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
84 096
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 194
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
420
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
21 556
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
18 054
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4 872
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 276 355
1
Тұрғын үй шаруашылығы
932 807
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 429
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
2 191
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
1 238
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
77 120
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
77 120
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
836 362
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
812 591
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
23 771
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
15 896
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

67 596
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
935
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
63 233
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
37 705
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
40 463
464
Отдел образования района (города областного значения)
18 633
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
18 633
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
84 096
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
84 096
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39 194
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
420
021
Капитальные расходы государственного органа
0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
21 556
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
18 054
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 872
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 276 355
1
Жилищное хозяйство
932 807
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 429
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
2 191
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1 238
464
Отдел образования района (города областного значения)
77 120
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
77 120
467
Отдел строительства района (города областного значения)
836 362
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
812 591
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
23 771
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
15 896
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

231 992
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 161
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
149 663
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2 000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
46 566
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
184
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
2 418
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
354 168
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
17 866
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6 426
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6 426
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11 440
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7 817
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
3 623
2
Әлеуметтiк көмек
277 259
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
264 939
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
32 175
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
13 481
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
70 936
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 443
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
63 175
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
53 416
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
30 313
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12 320
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
12 320
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
59 043
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

231 992
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
31 161
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
149 663
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2 000
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
46 566
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
184
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
2 418
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
354 168
1
Социальное обеспечение
17 866
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6 426
005
Государственная адресная социальная помощь
6 426
464
Отдел образования района (города областного значения)
11 440
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7 817
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
3 623
2
Социальная помощь
277 259
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
264 939
002
Программа занятости
32 175
006
Оказание жилищной помощи
13 481
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
70 936
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 443
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
63 175
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
53 416
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
30 313
464
Отдел образования района (города областного значения)
12 320
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
12 320
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
59 043
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

175 593
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
25 847
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25 847
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
132 235
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
132 235
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17 511
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17 511
2
Қаржылық қызмет
1 582
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 582
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 582
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
136 724
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
27 113
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 113
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
34 899
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 899
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
48 802
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 802
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
25 910
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 910
02
Қорғаныс
19 559
1
Әскери мұқтаждар
18 974
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
18 974
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
18 974
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
585
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
585
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
585
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
18 535
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
18 535

175 593
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
25 847
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
25 847
122
Аппарат акима района (города областного значения)
132 235
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
132 235
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 511
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 511
2
Финансовая деятельность
1 582
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 582
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 582
9
Прочие государственные услуги общего характера
136 724
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
27 113
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
27 113
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
34 899
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
34 899
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
48 802
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
48 802
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
25 910
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
25 910
02
Оборона
19 559
1
Военные нужды
18 974
122
Аппарат акима района (города областного значения)
18 974
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
18 974
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
585
122
Аппарат акима района (города областного значения)
585
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
585
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
18 535
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
18 535

679
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
13853
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
21556
Мамандандырылған техника сатып алуға
40555
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
131805
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
7467
Өнімді жұмыспен қамтылуда жұмыспен қамту және кәсіпкерлікті дамыту Бағдарламасы бойынша жөңдеу жұмыстарына
77120
Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы
21 желтоқсандағы №16/127 шешіміне
5 қосымша
2018 жылға арналған ағымдағы нысаналы даму трансферттері
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 06.12.2018 № 24/209 (01.01.2018 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
Ағымдағы нысаналы даму трансферттердің барлығы
1 553 394
Балқаш қ.10 ықшам ауданындағы 45 пәтерлі №20 тұрғын үйдің құрылысы
91 528
Балқаш қ.10 ықшам ауданындағы 45 пәтерлі №21 тұрғын үйдің құрылысы
99 916
Балқаш қ.Қоңырат мөлтек ауданындағы Русаков 10 көшесіндегі тұрғын үйді қайта қалпына келтіруге (жаңғыртуға)
132 199
Қарағанды облысының Балқаш қ. кәріз жүйесін қайта жаңарту. Қалалық коллектордың сыртқы кәріз жүйесі
724 165
Балқаш қ. Саяқ кенті су алу ғимаратының құрылысына ЖСҚ әзірлеу
35857
Балқаш қ. Ленин көшесіндегі автожолын қайта құруға
338483
Балқаш қ. Қонырат шағын ауданының Зайцев көшесінің № 18А 48 пәтерлі тұрғын үйінің қайта құрылысы
131246
Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы
21 желтоқсандағы №16/127 шешіміне
6 қосымша
2018 жылда Гүлшат кентінде іске асырылатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығыстар
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 27.08.2018 № 22/192 (01.01.2018 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Функционалдық топ
Сомасы, (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Барлығы
114379
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
17675
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
17675
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

679
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
13853
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
21556
На приобретение специализированной техники
40555
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
131805
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
7467
На ремонт в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства продуктивной занятости
77120
Приложение 5
к решению городского маслихата
от 21 декабря 2017 года №16/127
Целевые трансферты на развитие на 2018 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 06.12.2018 № 24/209 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
1
2
Всего целевых трансфертов на развитие
1 553 394
Строительство 45-ти квартирного жилого дома №20 в микрорайоне 10 г.Балхаш
91 528
Строительство 45-ти квартирного жилого дома №21 в микрорайоне 10 г.Балхаш
99 916
Реконструкция 48-кв. жилого дома по ул.Русакова 10 в микрорайоне Конырат г.Балхаш
132 199
Реконструкция канализационной системы г.Балхаш Карагандинской области "Наружные сети канализации сборного городского коллектора"
724 165
Разработка ПСД на строительство водозаборных сооружений пос. Саяк г. Балхаш
35857
Реконструкция автодороги ул.Ленина г.Балхаш
338483
Реконструкция 48-кв. жилого дома №18А по ул.Зайцева в микрорайоне Конырат г.Балхаш
131246
Приложение 6
к решению городского маслихата
от 21 декабря 2017 года № 16/127
Расходы по бюджетным программам,
реализуемые в поселке Гулшат на 2018 год
Сноска. Приложение 6 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 27.08.2018 № 22/192 (вводится в действие с 01.01.2018).
Функциональная группа
Сумма (тыс.тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Всего
114379
01
Государственные услуги общего характера
17675
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
17675
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа