2018-2020 жылдарға арналған Саяқ кентінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 16/128 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қаңтарда № 4574 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2018-2020 жылдарға арналған Саяқ кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 92 050 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 569 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 432 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 86 049 мың теңге;
2) шығындар – 92 050 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.

О бюджете поселка Саяк на 2018-2020 годы
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2017 года № 16/128. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 января 2018 года № 4574. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Саяк на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 050 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 569 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 432 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 86 049 тысяч тенге;
2) затраты – 92 050 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 21.02.2018 № 17/149 (01.01.2018 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған Саяқ кентінің бюджеті құрамында: 2018 жыл - 86049 мың теңге, 2019 жыл – 67331 мың теңге және 2020 жыл - 68805 мың теңге сомасында субвенциялар ескерілсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Л. Власова
Қалалық мәслихаттың хатшысы К. Тейлянов
Қалалық мәслихаттың 2017 жылғы
21 желтоқсандағы №16/128 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған Саяқ кентінің бюджеті

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 21.02.2018 № 17/149 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в составе бюджета поселка Саяк предусмотрены cубвенции в сумме: 2018 год - 86 049 тысяч тенге, 2019 год – 67331 тысяч тенге и 2020 год - 68805 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Л. Власова
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 21 декабря 2017 года №16/128
Бюджет поселка Саяк на 2018 год