Қаражал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы VІІІ сессиясының № 70 "2017 - 2019 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 18 шілдедегі ХIII сессиясының № 127 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 шілдеде № 4330 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы VIII сессиясының № 70 "2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4104 нөмерімен тіркелген, 2017 жылғы 14 қаңтарда № 2 (835) "Қазыналы өңір" газетінде, 2017 жылғы 1 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1- тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 651 672 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 727 087 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 903 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 260 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 915 422 мың теңге;
2) шығындар – 2 667 245 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 15 573 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 573 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 573 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХІІІ сессияның төрағасы Н. Рахимов
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 18 шілдедегі
№ 127 шешіміне
1 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 70 шешіміне
1 - қосымша
2017 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение VIII сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 70 "О бюджете города на 2017 - 2019 годы"
Решение ХIII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 18 июля 2017 года № 127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 июля 2017 года № 4330. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение VІІІ сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 70 "О бюджете города на 2017–2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4104, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 14 января 2017 года № 2 (835), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 1 февраля 2017 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 651 672 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 727 087 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 903 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 260 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 915 422 тысяч тенге;
2) затраты – 2 667 245 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 15 573 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 573 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 573 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель ХІІІ сессии Н. Рахимов
Секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 18 июля 2017 года № 127
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 23 декабря 2016 года № 70
Бюджет города Каражал на 2017 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

5) Бюджет тапшылығы (профициті)
-15573
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
15573
қарыздар түсімі
0
қарыздарды өтеу
0
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
15573
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 18 шілдедегі
№ 127 шешіміне
2 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 70 шешіміне
4 - қосымша
2017 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
359413
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
86583
Нысаналы даму трансферттері
272830
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
86583
оның ішінде:
Облыстың білім басқармасы
10589
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемеақы төлеу үшін
1789
Цифрліқ білім беру инфрақұрылымын құруға
4800
Білім беру объектілерін материалдық - техникалық нығайтуға және ремонт өткізуге
4000
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
20400
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сұру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
3208
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс - шараларын іске асыруға
8593
оның ішінде:
Еңбекақы төлемін жарым - жартылай субсидиялау
5870
Жастар практикасына
2723
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
989
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
7610
Облыстың ветеринария басқармасы
1026
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
200
Ветеринария пунктері үшін интернет байланысын қосуға
130
Вакцинация бойынша қызметтер көрсету, ветеринариялық препараттарды сақтау және тасымалдау
696
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
54568
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қаланың көшелерін) және елді мекендердің көшелерін орташа жөндеу жүргізуге
54568
оның ішінде:
25 орамда көлік жол теліміне орташа жөндеу
54568
Нысаналы даму трансферттері
272830
оның ішінде:
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
272830
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
272830
оның ішінде:
Қаражал қаласы Абай көшесіндегі №3 тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын орналастыру және дамыту
33272
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
239558
оның ішінде:
Жәйрем кентінің су құбырлары желілерін қайта құрылымдауына жобалық - сметалық құжаттаманы әзірлеу, 2 кезек
9047
Жәйрем кентінің су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
230511
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 18 шілдедегі
№ 127 шешіміне
3 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 70 шешіміне
5 - қосымша
2017 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар әкімшіліктері бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
359413
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
86583
Нысаналы даму трансферттері
272830
Ағымдағы нысаналы трансферттер
86583
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10589
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемеақы төлеу үшін
1789
Цифрліқ білім беру инфрақұрылымын құруға
4800
Білім беру объектілерін материалдық - техникалық нығайтуға және ремонт өткізуге
4000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20400
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сұру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
3208
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс - шараларын іске асыруға
8593
оның ішінде:
Еңбекақы төлемін жарым - жартылай субсидиялау
5870
Жастар практикасына
2723
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
989
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
7610
Облыстың ветеринария басқармасы
1026
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
200
Ветеринария пунктері үшін интернет байланысын қосуға
130
Вакцинация бойынша қызметтер көрсету, ветеринариялық препараттарды сақтау және тасымалдау
696
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
54568
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қаланың көшелерін) және елді мекендердің көшелерін орташа жөндеу жүргізуге
54568
оның ішінде:
25 орамда көлік жол теліміне орташа жөндеу
54568
Нысаналы даму трансферттері
272830
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
272830
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
272830
оның ішінде:
Қаражал қаласы Абай көшесіндегі №3 тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын орналастыру және дамыту
33272
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
239558
оның ішінде:
Жәйрем кентінің су құбырлары желілерін қайта құрылымдауына жобалық - сметалық құжаттаманы әзірлеу, 2 кезек
9047
Жәйрем кентінің су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
230511

5) Дефицит (профицит) бюджета
-15573
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
15573
поступление займов
0
погашение займов
0
используемые остатки бюджетных средств
15573
Приложение 2
к решению
Каражалского городского маслихата
от 18 июля 2017 года № 127
Приложение 4
к решению
Каражалского городского маслихата
от 23 декабря 2016 года № 70
Целевые трансферты из областного бюджета на 2017 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
359413
в том числе:
Целевые текущие трансферты
86583
Целевые трансферты на развитие
272830
Целевые текущие трансферты
86583
в том числе:
Управление образования области
10589
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
1789
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
4800
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
4000
Управление координации занятости и социальных программ области
20400
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
3208
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
8593
в том числе:
Частичное субсидирование заработной платы
5870
Молодежная практика
2723
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
989
На повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы
7610
Управление ветеринарии области
1026
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
200
На подключение интернет - связи для ветеринарных пунктов
130
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
696
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
54568
На проведение среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
54568
в том числе:
Средний ремонт участка автодорог на 25 квартале
54568
Целевые трансферты на развитие
272830
в том числе:
Управление энергетики и жилищно- коммунального хозяйства области
272830
Жилищно-коммунальное хозяйство
272830
в том числе:
Обустройство и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры к жилому дому в городе Каражал улица Абая, дом 3
33272
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
239558
в том числе:
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей поселка Жайрем, 2 очередь
9047
Реконструкция водопроводных сетей поселка Жайрем, 2 очередь
230511
Приложение 3
к решению
Каражалского городского маслихата
от 18 июля 2017 года № 127
Приложение 5
к решению
Каражалского городского маслихата
от 23 декабря 2016 года № 70
Распределение целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2017 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
359413
в том числе:
Целевые текущие трансферты
86583
Целевые трансферты на развитие
272830
Целевые текущие трансферты
86583
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
10589
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
1789
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
4800
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
4000
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20400
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
3208
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
8593
в том числе:
Частичное субсидирование заработной платы
5870
Молодежная практика
2723
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
989
На повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы
7610
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
1026
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
200
На подключение интернет - связи для ветеринарных пунктов
130
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
696
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
54568
На проведение среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
54568
в том числе:
Средний ремонт участка автодорог на 25 квартале
54568
Целевые трансферты на развитие
272830
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
272830
Жилищно-коммунальное хозяйство
272830
в том числе:
Обустройство и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры к жилому дому в городе Каражал улица Абая, дом 3
33272
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
239558
в том числе:
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей поселка Жайрем, 2 очередь
9047
Реконструкция водопроводных сетей поселка Жайрем, 2 очередь
230511