Қаражал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы VІІІ сессиясының № 70 "2017 - 2019 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы XVIII сессиясының № 169 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 желтоқсанда № 4484 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы VIII сессиясының № 70 "2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4104 нөмерімен тіркелген, 2017 жылғы 14 қаңтарда № 2 (835) "Қазыналы өңір" газетінде, 2017 жылғы 1 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 740 080 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 799 316 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 453 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 481 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 923 830 мың теңге;
2) шығындар – 2 755 653 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 14 573 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 573 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 573 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 7 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХVІІI сессияның төрағасы Н.Өмірбеков
Қалалық мәслихаттың хатшысы З.Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 169 шешіміне
1 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 70 шешіміне
1 - қосымша
2017 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың тнңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение VIII сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 70 "О бюджете города на 2017 - 2019 годы"
Решение XVIII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 11 декабря 2017 года № 169. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 декабря 2017 года № 4484
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение VІІІ сессии Каражалского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 70 "О бюджете города на 2017–2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4104, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 14 января 2017 года № 2 (835), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 1 февраля 2017 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 740 080 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 799 316 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 453 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 481 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 923 830 тысяч тенге;
2) затраты – 2 755 653 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 14 573 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 573 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 573 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель ХVІІІ сессии Н. Умирбеков
Секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 11 декабря 2017 года № 169
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 23 декабря 2016 года № 70
Бюджет города Каражал на 2017 год
Категория
сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

5) Бюджет тапшылығы (профициті)
-14573
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
14573
қарыздар түсімі
0
қарыздарды өтеу
0
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
14573
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 169 шешіміне
2 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 70 шешіміне
4 - қосымша
2017 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
367821
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
94991
Нысаналы даму трансферттері
272830
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
94991
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
10067
Тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін
1267
Цифрлік білім беру инфрақұрылымын құруға
4800
Білім беру объектілерін күтіп ұстауға, материалдық - техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
4000
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
20526
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сұру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
3208
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы щеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларын іске асыруға
8593
оның ішінде:
Еңбекақы төлемін жарым - жартылай субсидиялау
5870
Жастар практикасы
2723
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
1115
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
7610
Облыстың ветеринария басқармасы
812
Ветеринариялық пунктер үшін интернет байланысын қосуға
116
Вакцинация бойынша қызметтер көрсету, ветеринариялық препараттарды сақтау және тасымалдау
696
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
9018
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
9018
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
54568
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қаланың көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуін жүргізуге
54568
оның ішінде:
25 орамда көлік жол теліміне орташа жөндеу
54568
Нысаналы даму трансферттері
272830
оның ішінде:
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
272830
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
272830
оның ішінде:
Қаражал қаласы Абай көшесіндегі №3 тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын орналастыру және дамыту
33272
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
239558
оның ішінде:
Жәйрем кентінің су құбырлары желілерін қайта құрылымдауына жобалық- сметалық құжаттаманы әзірлеу, 2 кезек
9047
Жәйрем кентінің су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
230511
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 169 шешіміне
3 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 70 шешіміне
5 - қосымша
2017 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар әкімшіліктері бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
367821
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
94991
Нысаналы даму трансферттері
272830
Ағымдағы нысаналы трансферттер
94991
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10067
Тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін
1267
Цифрлік білім беру инфрақұрылымын құруға
4800
Білім беру объектілерін күтіп ұстауға, материалдық - техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
4000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20526
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
3208
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы щеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларын іске асыруға
8593
оның ішінде:
Еңбекақы төлемін жарым - жартылай субсидиялау
5870
Жастар практикасы
2723
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
1115
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
7610
Облыстың ветеринария басқармасы
812
Ветеринариялық пунктер үшін интернет байланысын қосуға
116
Вакцинация бойынша қызметтер көрсету, ветеринариялық препараттарды сақтау және тасымалдау
696
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
9018
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
9018
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
54568
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қаланың көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуін жүргізуге
54568
оның ішінде:
25 орамда көлік жол теліміне орташа жөндеу
54568
Нысаналы даму трансферттері
272830
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
272830
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
272830
оның ішінде:
Қаражал қаласы Абай көшесіндегі № 3 тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын орналастыру және дамыту
33272
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
239558
оның ішінде:
Жәйрем кентінің су құбырлары желілерін қайта құрылымдауына жобалық- сметалық құжаттаманы әзірлеу, 2 кезек
9047
Жәйрем кентінің су құбырлары желілерін қайта жаңарту, 2 кезек
230511
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 169 шешіміне
4 - қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 70 шешіміне
7 - қосымша
2017 жылы Жәйрем, Шалғы кенттері әкімдерінің аппараттары арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың шығыстары
Функционалдық топ
сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Барлығы:

5) Дефицит (профицит) бюджета
-14573
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
14573
поступление займов
0
погашение займов
0
используемые остатки бюджетных средств
14573
Приложение 2
к решению
Каражалского городского маслихата
от 11 декабря 2017 года № 169
Приложение 4
к решению
Каражалского городского маслихата
от 23 декабря 2016 года № 70
Целевые трансферты из областного бюджета на 2017 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
367821
в том числе:
Целевые текущие трансферты
94991
Целевые трансферты на развитие
272830
в том числе:
Целевые текущие трансферты
94991
в том числе:
Управление образования области
10067
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
1267
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
4800
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
4000
Управление координации занятости и социальных программ области
20526
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
3208
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
8593
в том числе:
Частичное субсидирование заработной платы
5870
Молодежная практика
2723
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
1115
На повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
7610
Управление ветеринарии области
812
На подключение интернет - связи для ветеринарных пунктов
116
На оказание услуг по вакцинации, транспортировки и хранения ветеринарных препаратов
696
Управление культуры, архивов и документации области
9018
На ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
9018
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
54568
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
54568
в том числе:
Средний ремонт участка автодорог на 25 квартале
54568
Целевые трансферты на развитие
272830
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
272830
На жилищно-коммунальное хозяйство
272830
в том числе:
Обустройство и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры к жилому дому в городе Каражал улица Абая, дом 3
33272
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
239558
в том числе:
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей поселка Жайрем, 2 очередь
9047
Реконструкция водопроводных сетей поселка Жайрем, 2 очередь
230511
Приложение 3
к решению
Каражалского городского маслихата
от 11 декабря 2017 года № 169
Приложение 5
к решению
Каражалского городского маслихата
от 23 декабря 2016 года № 70
Распределение целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2017 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
367821
в том числе:
Целевые текущие трансферты
94991
Целевые трансферты на развитие
272830
Целевые текущие трансферты
94991
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
10067
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
1267
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
4800
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
4000
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20526
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
3208
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
8593
в том числе:
Частичное субсидирование заработной платы
5870
Молодежная практика
2723
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
1115
На повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
7610
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
812
На подключение интернет - связи для ветеринарных пунктов
116
На оказание услуг по вакцинации, транспортировки и хранения ветеринарных препаратов
696
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
9018
На ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
9018
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
54568
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
54568
в том числе:
Средний ремонт участка автодорог на 25 квартале
54568
Целевые трансферты на развитие
272830
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
272830
На жилищно-коммунальное хозяйство
272830
в том числе:
Обустройство и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры к жилому дому в городе Каражал улица Абая, дом 3
33272
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
239558
в том числе:
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей поселка Жайрем, 2 очередь
9047
Реконструкция водопроводных сетей поселка Жайрем, 2 очередь
230511
Приложение 4
к решению
Каражалского городского маслихата
от 11 декабря 2017 года № 169
Приложение 7
к решению
Каражалского городского маслихата
от 23 декабря 2016 года № 70
Расходы бюджетных программ на 2017 год, финансируемые через аппараты акимов поселков Жайрем, Шалгинск
Функциональная группа
сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Всего