Қаражал қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болуы және жинақталу нормаларын, сондай ақ тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы XX сессиясының № 189 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 қаңтарда № 4585 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 99 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 27.12.2023 № 99 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1), 2) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Қаражал қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары;

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, а также тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Каражал
Решение XX сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2017 года № 189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 января 2018 года № 4585. Утратило силу решением Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 27 декабря 2023 года № 99
Сноска. Утратило cилу решением Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 27.12.2023 № 99 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 1), 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить:
1) прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Каражал согласно приложению 1 к настоящему решению;

2) осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Қаражал қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтері бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ХХ сессияның төрағасы Б. Абжанов
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 189 шешіміне
1 қосымша
Қаражал қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары

2) тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по городу Каражал согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХ сессии Б. Абжанов
Секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 25 декабря 2017 года
№ 189
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Каражал

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 10.02.2020 № 362 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
1 есептік бірлікке жылдық норма, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын
1,64
2
Жатақханалар, интернаттар, балалар үйлері, қарттар үйлері және сол сияқтылар
1 орын

Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 10.02.2020 № 362 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма на 1 расчетную единицу, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель
1,64
2
Общежития, интернаты, детские дома, дома престарелых и тому подобные
1 место