Шахтинск қаласы бойынша, оның ішінде Долинка, Новодолинский, Шахан кенттері бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 28 қыркүйектегі VI шақырылған ХVI сессиясының № 1434/16 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қазанда № 4382 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 239/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 07.04.2023 № 239/2 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қаласы бойынша, оның ішінде Долинка, Новодолинский, Шахан кенттері бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Кадырова
Мәслихат хатшысы Ж. Мамерханова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі, автомобиль
жолдары және тұрғын үй инспекциясы
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
Т. Перова
2017 жылғы 28 қыркүйек
Қалалық мәслихаттың
2017 жылғы 28 қыркүйектегі
XVI сессиясының
№ 1434/16 шешiмiне
1 қосымша
Шахтинск қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Шахтинску, в том числе по поселкам Долинка, Новодолинский, Шахан
Решение ХVI сессии VI созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 28 сентября 2017 года № 1434/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 октября 2017 года № 4382. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 7 апреля 2023 года № 239/2
Сноска. Утратило cилу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 07.04.2023 № 239/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Шахтинску, в том числе по поселкам Долинка, Новодолинский, Шахан согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Кадырова
Секретарь маслихата Ж. Мамерханова
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта,
автомобильных дорог и жилищной
инспекции города Шахтинска"
Т. Перова
28 сентября 2017 года
Приложение 1
к решению XVI сессии
городского маслихата
от 28 сентября 2017 года № 1434/16
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Шахтинску

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 26.12.2019 № 1684/37 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Коммуналдық қалдықтар жинақталу объектілері
Есеп бірлігі
1 есеп бірлігі үшін 1 м3 нормасы
1
Жайлы иеліктегі үйлер
1 тұрғын
1,98
Жайлы емес иеліктегі үйлер
1 тұрғын
2,63
2
Жатақханалар, интернаттар, балалар үйлері, қарттар үйлері
1 орын

Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26.12.2019 № 1684/37 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Объекты накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма 1 м3 на 1 расчетную единицу
1
Благоустроенные домовладения
1 житель
1,98
Неблагоустроенные домовладения
1 житель
2,63
2
Общежития, интернаты, детские дома, дома престарелых
1 место