2018-2020 жылдарға арналған Шахтинск аймағы кенттерінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы VI шақырылған XIX сессиясының № 1475/19 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қаңтарда № 4562 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Шахтинск аймағы кенттерінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 425 406 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 23 852 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 744 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 394 810 мың теңге;
2) шығындар - 425 406 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – 0 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 0 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 19.11.2018 № 1565/26 (01.01.2018 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. Шахтинск аймағы кенттері бюджетінің кірістері келесі көздер есебінен бекітілсін:
жеке табыс салығы;
мүлiкке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлiк құралдарына салынатын салық.
3. 2018 жылға арналған Шахтинск аймағы кенттерінің бюджетіне Шахтинск қалалық бюджетінен берілетін субвенциялардың мөлшері 375 730 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2018 жылға арналған Шахтинск аймағы кенттері бюджетінің құрамында Шахан кенті (4 қосымша), Долинка кенті (5 қосымша), Новодолинский кенті (6 қосымша) кенттер бюджеттік бағдарламасы бойынша кірістер мен шығындар қарастырылғаны ескерілсін.
5. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы, мәслихат хатшысы Ж. Мамерханова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының
экономика және қаржы бөлiмi"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
С. Таширова
2017 жылғы 27 желтоқсан
Шахтинск қалалық мәслихатының
2017 жылғы 27 желтоқсандағы XIХ сессиясының
№ 1475/19 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған кенттер бюджеті

О бюджете поселков Шахтинского региона на 2018 - 2020 годы
Решение XIX сессии VI созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 27 декабря 2017 года № 1475/19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 января 2018 года № 4562. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселков Шахтинского региона на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 425 406 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23 852 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 744 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 394 810 тысячи тенге;
2) затраты – 425 406 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 19.11.2018 № 1565/26 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить доходы бюджета поселков Шахтинского региона за счет следующих источников:
индивидуального подоходного налога;
налогов на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства.
3. Учесть, что на 2018 год предусмотрен объем субвенций, передаваемый из городского бюджета поселкам Шахтинского региона – 375 730 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе бюджета поселков Шахтинского региона на 2018 год предусмотрены доходы и расходы по бюджетным программам поселков Шахан (приложение 4), Долинка (приложение 5), Новодолинский (приложение 6).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии, секретарь маслихата Ж. Мамерханова
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Шахтинска"
С. Таширова
27 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению XIX сессии Шахтинского городского
маслихата от 27 декабря 2017 года № 1475/19
Бюджет поселков на 2018 год