Жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 54/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 қаңтарда № 4581 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 6 ақпандағы № 6/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 06.02.2019 № 6/01 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 29 декабря 2017 года № 54/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 января 2018 года № 4581. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 6 февраля 2019 года № 6/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 06.02.2019 № 6/01 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік нысанына және меншіктің ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан ұйымдарға жұмыс орындары квотасы белгіленсін:
1) 1–қосымшаға сәйкес ата-анасынан айырылған немесе ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтар үшін қызметкерлердің тізімдік санынан 1 пайыз мөлшерде;

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организациям независимо от организационно-правовой формы и формы собственности установить квоту рабочих мест:
1) для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере 1 процента от списочной численности работников согласно приложению 1;

2) 2–қосымшаға сәйкес бас бостандығының айыру орындарынан босатылған адамдар үшін қызметкерлердің тізімдік санынан 1 пайыз мөлшерде;
3) 3–қосымшаға сәйкес қылмыстық-атқару жүйесінің пробация қызметі есебінде тұрған адамдар үшін қызметкерлердің тізімдік санынан 1 пайыз мөлшерде.
2. Шахтинск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 40/02 "Жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4058 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 10 қаңтарда, 2016 жылғы 30 желтоқсанда № 52 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

2) для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере 1 процента от списочной численности работников согласно приложению 2;
3) для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной системы в размере 1 процента от списочной численности работников согласно приложению 3.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Шахтинска от 6 декабря 2016 года № 40/02 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4058, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2017 года, в газете "Шахтинский вестник" от 30 декабря 2016 года №52).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары К.К. Тлеубергеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Аймаков
1 қосымша
Шахтинск қаласы әкімдігінің
"29" 12 2017 жыл
№ 54/02 қаулысына қосымша
Ата-анасынан айырылған немесе ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтар үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Ата-анасынан айырылған немесе ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтар үшін жұмыс орындарының саны
1
"Апрель-Кулагер" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шахтинска Тлеубергенова К.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города С. Аймаков
Приложение 1
к постановлению акимата
города Шахтинска
от "29" 12 2017 года
№ 54/02
Перечень организаций, на которых устанавливается квота рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Апрель-Кулагер"