Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 54/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 қаңтарда № 4583 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 51/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 21.12.2018 № 51/01 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 29 декабря 2017 года № 54/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 января 2018 года № 4583. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 21 декабря 2018 года № 51/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шахтинска Карагандинской области от 21.12.2018 № 51/01 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік түріне және меншіктің ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан ұйымдарда қызметкерлердің тізімдік санынан пайызбен көрсеткенде қосымшаға сәйкес мүгедектер үшін 2%-дан 4%-ға дейінгі көлемде жұмыс орындары квотасы белгіленсін.

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности в процентном выражении от списочной численности работников установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от 2% до 4% согласно приложению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары К.К. Тлеубергеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Аймаков
Шахтинск қаласы әкімдігінің
"29" 12 2017 жыл
№ 54/03 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1.
"Апрель-Кулагер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

2. Контроль на исполнение настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тлеубергенова К. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города С. Аймаков
Приложение
к постановлению акимата
города Шахтинска
от "29" 12 2017 года
№ 54/03
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для инвалидов
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Апрель-Кулагер"