Абай ауданы әкімінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 06 "Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерту енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы әкімінің 2017 жылғы 20 сәуірдегі № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 мамырда № 4248 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Абай ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Абай ауданы әкімінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 06 "Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3506 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 қарашадағы № 47-48 (4100) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 13 сәуірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімінің қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы К.Б. Кабдуалиеваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі С. Шайдаров
Абай ауданы әкімінің
2017 жылғы "20" сәуір № 01
шешіміне қосымша
Абай ауданы әкімінің
2015 жылғы "21" қазан № 06
шешіміне қосымша
Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерінің тізбесі
Сайлау учаскесінің №
Сайлау учаскесінің орталығы
Сайлау учаскесінің мекен-жайы
Сайлау учаскесінің шекаралары
1.
№ 631
Абай көп салалы колледжі ғимараты
Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, 3-5
Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, № 1а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 22, 24 үйлері;
Абай қаласы, Железнодорожная көшесі, № 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13 үйлері;
Абай қаласы, Ержанов көшесі, № 5, 7, 9, 11, 13, 13а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 37, 37а, 37б, 39, 12, 12а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 40, 44, 45, 26а, 36, 38, 38а, 8, 8а, 8б үйлері;
Абай қаласы, Автомобилисттер қиылысы, № 3, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 үйлері;
Абай қаласы, Медицинский қиылысы, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 2, 4, 6, 8 үйлері;
Абай қаласы, Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесі, № 10, 16, 16а, 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 19а, 19б үйлері;
Абай қаласы, Гете көшесi, № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24а, 24б, 24в, 18а;
Абай қаласы, Энгельс көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлері;

О внесении изменения в решение акима Абайского района от 21 октября 2015 года № 06 "Об образовании избирательных участков по Абайскому району"
Решение акима Абайского района Карагандинской области от 20 апреля 2017 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 мая 2017 года № 4248
В соответствии с Конституционном законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Абайского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Абайского района от 21 октября 2015 года № 06 "Об образовании избирательных участков по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3506, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 28 ноября 2015 года № 47-48 (4100), в информационно-правовой системе "Әділет" от 13 апреля 2016 года) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Кабдуалиеву К.Б.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Абайского района С. Шайдаров
Приложение
к решению акима Абайского района
от 20 апреля 2017г. № 01
Приложение
к решению акима Абайского района
от 21 октября 2015г. № 06
Перечень избирательных участков по Абайскому району
№ избирательного участка
Центр избирательного участка
Адрес избирательного участка
Границы избирательного участка
1.
№ 631
здание Абайского многопрофильного колледжа
город Абай, улица Карла Маркса, 3-5
город Абай, улица Карла Маркса, дома № 1а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 22, 24;
город Абай, улица Железнодорожная, дома № 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
город Абай, улица Ержанова, дома № 5, 7, 9, 11, 13, 13а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 37, 37а, 37б, 39, 12, 12а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 40, 44, 45, 26а, 36, 38, 38а, 8, 8а, 8б;
город Абай, переулок Автомобилистов, дома № 3, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
город Абай, переулок Медицинский, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 2, 4, 6, 8;
город Абай, улица 10 лет Независимости Республики Казахстан, дома № 10, 16, 16а, 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 19а, 19б;
город Абай, улица Гете, дома № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24а, 24б, 24в, 18а;
город Абай, улица Энгельса, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;

Абай қаласы, Ленин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20б, 20в үйлері;
2
№ 632
№ 14 мектеп - лицейінің ғимараты
Абай қаласы Карл Маркс көшесі, 39
Абай қаласы, 30 А квартал, № 17 үйі;
Абай қаласы, 29 А квартал, № 1, 2, 3 үйлері;
Абай қаласы, Промышленная көшесі, № 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49;
Абай қаласы, Степная көшесі, № 7 үйі;
Абай қаласы, 1 Құрылысшылар қиылысы, № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 үйлері;
Абай қаласы, 3 Құрылысшылар қиылысы, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45 үйлері;
3
№ 633
№ 10 мектеп - гимназиясының ғимараты
Абай қаласы 2 шағын аудан, 35а
Абай қаласы, 2 шағын аудан, № 2, 3, 4, 27, 28, 30 үйлері;
4
№ 634
№ 10 мектеп-гимназиясының ғимараты
Абай қаласы 2 шағын аудан, 35а
Абай қаласы, 2 шағын аудан, № 1а, 5, 6, 8, 9, 11 үйлері;
5
№ 635
музыкалық мектеп ғимараты
Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, 43 үй
Абай қаласы, Промышленная көшесі, № 22, 26, 26а, 28, 28а үйлері;
Абай қаласы, Жеңіс даңғылы, № 2, 2а, 2б, 4, 6, 8 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі, № 56, 58 үйлері;
Абай қаласы, Калинин көшесі, № 25, 27 үйлері;
6
№ 636
бұрынғы № 5 орта мектебінің ғимараты
Абай қаласы, 3 шағын ауданы, 43
Абай қаласы, 3 шағын ауданы, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері;
7
№ 637
бұрынғы № 5 орта мектебінің ғимараты
Абай қаласы, 3 шағын ауданы, 43
Абай қаласы, 3 шағын аудан, № 37, 38, 39, 40, 41 үйлері;
8
№ 638
бұрынғы № 5 орта мектебінің ғимараты
Абай қаласы, 3 шағын ауданы, 43
Абай қаласы, 3 шағын аудан, № 8, 9, 10, 11, 12, 15 үйлері;
9
№ 639
№ 1 орта жалпы білім беретін мектеп ғимараты
Абай қаласы, Гагарин қиылысы, 10а
Абай қаласы, Калинин көшесі, № 33, 35, 39 үйлері;
Абай қаласы, Жеңіс даңғылы, № 16, 16а, 16б, 18 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі, № 53, 55 үйлері;
10
№ 640
№ 1 орта жалпы білім беретін мектеп ғимараты
Абай қаласы, Гагарин қиылысы, 10а
Абай қаласы, 4 шағын аудан, № 17, 18, 19, 20, 21, 22, 10, 14, 15, 16, 35 үйлері;
Абай қаласы, Школьная көшесі, № 32, 39, 43, 45, 47, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 62, 60, 64, 66, 70 үйлері;
Абай қаласы, Шахтерская көшесі;
Абай қаласы, Транспортная көшесі;
Абай қаласы, Южная көшесі;
Абай қаласы, Интернациональная көшесі;
Абай қаласы, Байжанов көшесі;
Абай қаласы, Автомобилисттер көшесі;
Абай қаласы, Тәттімбет көшесі;
Абай қаласы, Энтузиасттер қиылысы;
Абай қаласы, Зональная подстанциясы, 2 үй;
Абай қаласы, Юбилейная көшесі, № 2, 5, 6, 7, 4 үйлері;

город Абай, улица Ленина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20б, 20в;
2
№ 632
здание школы-лицея № 14
город Абай, улица Карла Маркса, 39
город Абай, 30А квартал дом № 17;
город Абай, 29А квартал, дома № 1, 2, 3;
город Абай, улица Промышленная, дома № 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49;
город Абай, улица Степная, дом № 7;
город Абай, переулок 1 Строительный, дома № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
город Абай, переулок 3 Строительный, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45;
3
№ 633
здание школы - гимназии № 10
город Абай, 2 микрорайон, 35а
город Абай, 2 микрорайон, дома № 2, 3, 4, 27, 28, 30;
4
№ 634
здание школы - гимназии № 10
город Абай, 2 микрорайон, 35а
город Абай, 2 микрорайон, дома № 1а, 5, 6, 8, 9, 11;
5
№ 635
здание музыкальной школы
город Абай, улица Карла Маркса, 43
город Абай, улица Промышленная, дома № 22, 26, 26а, 28, 28а;
город Абай, проспект Победы, дома № 2, 2а, 2б, 4, 6, 8;
город Абай, улица Абая, дома № 56, 58;
город Абай, улица Калинина, дома № 25, 27;
6
№ 636
здание бывшей средней школы № 5
город Абай, 3 микрорайон, дом 43
город Абай, 3 микрорайон, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
7
№ 637
здание бывшей средней школы № 5
город Абай, 3 микрорайон, дом 43
город Абай, 3 микрорайон, дома № 37, 38, 39, 40, 41;
8
№ 638
здание бывшей средней школы № 5
город Абай, 3 микрорайон, дом 43
город Абай, 3 микрорайон, дома № 8, 9, 10, 11, 12, 15;
9
№ 639
здание средней общеобразовательной школы № 1
город Абай, переулок Гагарина,10а
город Абай, улица Калинина, дома № 33, 35, 39;
город Абай, проспект Победы, дома № 16, 16а, 16б, 18;
город Абай, улица Абая, дома № 53, 55;
10
№ 640
здание средней общеобразовательной школы № 1
город Абай, переулок Гагарина, 10а
город Абай, 4 микрорайон, дома № 17, 18, 19, 20, 21, 22, 10, 14, 15, 16, 35;
город Абай, улица Школьная, дома № 32, 39, 43, 45, 47, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 62, 60, 64, 66, 70;
город Абай, улица Шахтерская;
город Абай, улица Транспортная;
город Абай, улица Южная;
город Абай, улица Интернациональная;
город Абай, улица Байжанова;
город Абай, улица Автомобилистов;
город Абай, улица Таттимбета;
город Абай, переулок Энтузиастов;
город Абай, Зональная подстанция, дом 2;
город Абай, улица Юбилейная, дома № 2, 5, 6, 7, 4;

Абай қаласы, Абай көшесі, № 33, 35, 37, 39, 41, 43 үйлері;
Абай қаласы, Калинин көшесі, № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78а, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138 үйлері;
Абай қаласы, Коммунальная көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 үйлері;
Абай қаласы, Гагарин көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 20, 22, 24, 26 үйлері;
Абай қаласы, Стадионный қиылысы, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 18а үйлері;
Абай қаласы, Курчатов көшесі, 16 үйі;
Абай қаласы, Железнодорожный қиылысы, № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері;
Абай қаласы, Гагарин қиылысы;
11
№ 641
№ 14 мектеп-лицейі ғимараты
Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, 39
Абай қаласы, Энгельс көшесі, № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлері;
Абай қаласы, Промышленная көшесі, № 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63 үйлері;
Абай қаласы, Ержанов көшесі, № 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 48а, 48б, 48, 50 үйлері;
Абай қаласы, 4 Құрылысшылар қиылысы, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 үйлері;
Абай қаласы, Калинин қиылысы, № 3, 4, 6, 8, 10, 3 (8 пәтер), 3а, 5, 7, 7а, 9 үйлері;
Абай қаласы, Горняктар қиылысы, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37 үйлері;
Абай қаласы, Калинин көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38 үйлері;
Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, № 26, 28, 30, 31, 33, 35 үйлері;
Абай қаласы, Горняктар қиылысы, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлері;
12
№ 642
Балалар мен жасөспірімдер спорттық мектебі ғимараты
Абай қаласы, Ленин көшесі, 46 үй
Абай қаласы, Калинин көшесі, № 40, 44 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі, № 46, 48, 50, 52 үйлері;
Абай қаласы, Энгельс көшесі № 25, 27, 33, 35, 37 үйлері;
Абай қаласы, Гагарин көшесі, № 4, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12 үйлері;
Абай қаласы, Энгельс көшесі, № 36, 38, 40 үйлері;

город Абай, улица Абая, дома № 33, 35, 37, 39, 41, 43;
город Абай, улица Калинина, дома № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78а, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138;
город Абай, улица Коммунальная, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;
город Абай, улица Гагарина, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 20, 22, 24, 26;
город Абай, переулок Стадионный, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 18а;
город Абай, улица Курчатова, дом № 16;
город Абай, переулок Железнодорожный, дома № 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
город Абай, переулок Гагарина;
11
№ 641
здание школы-лицея № 14
город Абай, улица Карла Маркса, 39
город Абай, улица Энгельса, дома № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
город Абай, улица Промышленная, дома № 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
город Абай, улица Ержанова, дома № 45, 45а, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 53, 53а, 55, 55а, 48а, 48б, 48, 50;
город Абай, переулок 4 Cтроительный, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32;
город Абай, переулок Калинина, дома № 3, 4, 6, 8, 10, 3 (8 квартира), 3а, 5, 7, 7а, 9;
город Абай, переулок Горняков, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37;
город Абай, улица Калинина, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
город Абай, улица Карла Маркса, дома № 26, 28, 30, 31, 33, 35;
город Абай, переулок Горняков, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
12
№ 642
Здание детско - юношеской спортивной школы
город Абай, улица Ленина, дом 46
город Абай, улица Калинина, дома № 40, 44;
город Абай, улица Абая, дома № 46, 48, 50, 52;
город Абай, улица Энгельса, дома № 25, 27, 33, 35, 37;
город Абай, улица Гагарина, дома № 4, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12;
город Абай, улица Энгельса, дома № 36, 38, 40;

Абай қаласы, Абай көшесі, № 25, 27, 29 үйлері;
13
№ 643
Аудандық мәдениет үйi ғимараты
Абай қаласы, Абай көшесi, 23а
Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, № 23, 23а, 25, 27 үйлері;
Абай қаласы, Энгельс көшесі, № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 22а, 24а, 28а, 30а үйлері;
Абай қаласы, Әуезов көшесі, № 25, 27, 29, 31, 33, 26, 28, 32, 34 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі, № 19, 21, 23, 34, 36, 38, 40, 40а, 42, 44 үйлері;
Абай қаласы, Ленин көшесі, № 23, 23а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 36а, 38, 40, 40а, 44, 42 үйлері;
Абай қаласы, Курчатов көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10 үйлері;
Абай қаласы, Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесі, № 37, 39 үйлері,
14
№ 644
Абай ауданы бойынша тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы ғимараты
Абай қаласы, Гете көшесi, 26 үй
Абай қаласы, Карл Маркс көшесі, № 1, 1б, 9, 11, 13, 13а, 13б, 15, 17, 17а, 19, үйлері;
Абай қаласы, Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесі, № 18, 20, 24, 26, 30, 32, 21, 23, 23а, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 35 үйлері;
Абай қаласы, Әуезов көшесі № 1, 2, 3, 5, 5а, 7, 9, 13, 15, 16, 17, 17а, 21, 23, 6, 10, 18, 20, 24, 22 үйлері;
Абай қаласы, Ленин көшесі № 24, 26, 26а, 28, 30, 30а, 32, 34 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі № 16, 18, 20, 22, 24, 30, 32 үйлері;
Абай қаласы, Центральный қиылысы № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 24 үйлері;
Абай қаласы, Гете көшесі № 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49 үйлері;
15
№ 645
№ 12 орта жалпы білім беретін мектеп ғимараты
Школьная көшесі, 12
Абай қаласы, Железнодорожная көшесі, 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46,48, 31, 33, 35, 37, 39, 41,51, 117, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 160, 161, 163, 167, 169, 173, 177, 179, 180, 181, 183, 185, 187, 189, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 161, 41, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 үйлері;
Абай қаласы, Абай көшесі, № 6, 8, 10, 12, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 4 үйлері;
Абай қаласы, Первомайский қиылысы, № 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 2, 4, 4а, 6 үйлері;
Абай қаласы, Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесі, № 38, 40, 42, 44, 46, 48, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57 үйлері;
Абай қаласы, Гете көшесі, № 30, 32, 34, 36, 38, 51, 53, 55, 57, 59 үйлері;
Абай қаласы, Школьная көшесі, № 1, 3, 5, 6а, 7а, 11, 15, 21, 21а, 21б, 23а, 23б, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 24а, 26а, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 36, 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 49, 51, 53, 55 үйлері;
Абай қаласы, Школьный қиылысы, № 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47 үйлері;

город Абай, улица Абая, дома № 25, 27, 29;
13
№ 643
здание районного дома культуры
город Абай, улица Абая, дом 23а
город Абай, улица Карла Маркса, дома № 23, 23а, 25, 27;
город Абай, улица Энгельса, дома № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 22а, 24а, 28а, 30а;
город Абай, улица Ауэзова, дома № 25, 27, 29, 31, 33, 26, 28, 32, 34;
город Абай, улица Абая, дома № 19, 21, 23, 34, 36, 38 40, 40а, 42, 44;
город Абай, улица Ленина, дома № 23, 23а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 36а, 38, 40, 40а, 44, 42;
город Абай, улица Курчатова, дома № 2, 4, 6, 8, 10;
город Абай, улица 10 лет Независимости Республики Казахстан, дома № 37, 39;
14
№ 644
здание управления защиты прав потребителей по Абайскому району
город Абай, улица Гете, дом 26
город Абай, улица Карла Маркса, дома № 1, 1б, 9, 11, 13, 13а, 13б, 15, 17, 17а, 19;
город Абай, улица 10 лет Независимости Республики Казахстан, дома № 18, 20, 24, 26, 30, 32, 21, 23, 23а, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 35;
город Абай, улица Ауэзова, дома № 1; 2; 3, 5, 5а, 7, 9, 13, 15, 16, 17, 17а, 21, 23, 6, 10, 18, 20, 24, 22;
город Абай, улица Ленина, дома № 24, 26, 26а, 28, 30, 30а, 32; 34;
город Абай, улица Абая, дома № 16, 18, 20, 22, 24, 30, 32;
город Абай, переулок Центральный, дома № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 24;
город Абай, улица Гете, дома № 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
15
№ 645
здание средней общеобразовательной школы № 12
город Абай, улица Школьная, 12
город Абай, улица Железнодорожная, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46,48, 31, 33, 35, 37, 39, 41,51, 117, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 160, 161, 163, 167, 169, 173, 177, 179, 180, 181, 183, 185, 187, 189, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 161, 41, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84;
город Абай, улица Абая, дома № 6, 8, 10, 12, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 4;
город Абай, переулок Первомайский, дома № 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 2, 4, 4а, 6;
город Абай, улица 10 лет Независимости Республики Казахстан, дома № 38, 40, 42, 44, 46, 48, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57;
город Абай, улица Гете, дома № 30, 32, 34, 36, 38, 51, 53, 55, 57, 59;
город Абай, улица Школьная, дома № 1, 3, 5, 6а, 7а, 11, 15, 21, 21а, 21б, 23а, 23б, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 24а, 26а, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 36, 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 49, 51, 53, 55;
город Абай, переулок Школьный, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;

Абай қаласы, Ленин көшесі, № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 үйлері;
Абай қаласы, Курчатов көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39 үйлері;
Абай қаласы, 1 Школьный қиылысы, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22 үйлері;
Абай қаласы, Энгельс көшесі, № 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59 үйлері;
Абай қаласы, Угольный қиылысы, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлері;
Абай қаласы, 2 Школьный қиылысы, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 үйлері;
Абай қаласы, Межквартальная көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 үйлері;
16
№ 646
Кзыл кентінің
№ 8 орта мектеп ғимараты
Кзыл кенті
Кзыл кенті және Восточный кенті;
17
№ 647
Вольный кентінің
№ 4 орта мектеп ғимараты
Вольный кенті
Вольный кенті және "Абай" шахтасының жанындағы үйлер;
18
№ 648
Қараған кентінің
№ 6 орта мектеп ғимараты
Қараған кенті
Жаңа Қараған кенті, Солтүстік Қараған кенті, Оңтүстік Қараған кенті және № 2 бұрынғы шахта жанындағы үйлер;
19
№ 649
Қарабас кентінің
№ 15 орта мектеп ғимараты
Қарабас кенті
Қарабас кенті: Рабочая көшесі, Садовая көшесі, Зеленый көшесі, Мира көшесі, Дзержинский көшесі, Нагорный көшесі, Линейный көшесі, Жамбыл көшесі, Пролетарский көшесі, Молодежный көшесі, Совет көшесі, Құрылысшылар көшесі, Степной көшесі, № 1 үй, Вокзальный көшесі, 35 объект, Железнодорожный көшесі;
20
№ 650
Қарабас кентінің Мәдениет үйі ғимараты
Қарабас кенті
Қарабас кенті: Интернациональная көшесі, Парковая көшесі, Почтовая көшесі, Киров көшесі, Песчаная көшесі, Ыбырай Алтынсарин көшесі, Заводская көшесі, Октябрьская көшесі, Трансформаторная көшесі, Новая көшесі, № 746 разъезд;
21
№ 651
"Абай қаласының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
Абай қаласы, Промышленная көшесі, 77 үй
Абай қаласы, "Абай қаласының орталық емханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық мекемесі,
Абай қаласы, Жалғызбасты мүгедектер мен зейнеткерлерді сауықтыру орталығы;
22
№ 652
Қарабас кентіндегі 6505 әскери бөлімінде
Қарабас кентіндегі 6505 әскери бөлімінде
Қарабас кентінің 6505 әскери бөлімшесі және Солтүстік Қараган кентінің 7 ротасы;
23
№ 653
"Энергетик" мәдениет үйі ғимараты
Топар кенті, Қазыбек би көшесі, 5 үй
Топар кенті, Сары-Арқа көшесі, № 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39 үйлері;
Топар кенті, Қазыбек би көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 18а, 20, 22, 24 үйлері;

город Абай, улица Ленина, дома № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
город Абай, улица Курчатова, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39;
город Абай, переулок 1 Школьный, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22;
город Абай, улица Энгельса, дома № 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59;
город Абай, переулок Угольный, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
город Абай, переулок 2 Школьный, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
город Абай, улица Межквартальная, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
16
№ 646
средняя школа № 8 поселка Кзыл
поселок Кзыл
поселок Кзыл и поселок Восточный;
17
№ 647
средняя школа № 4 поселка Вольный
поселок Вольный
поселок Вольный и дома у шахты "Абайская";
18
№ 648
средняя школа № 6 поселка Караган
поселок Караган
поселок Новый Караган, поселок Северный Караган, поселок Южный Караган и дома бывшей шахты № 2;
19
№ 649
средняя школа № 15 поселка Карабас
поселок Карабас
поселок Карабас: улица Рабочая, улица Садовая, улица Зеленая, улица Мира, улица Дзержинского, улица Нагорная, улица Линейная, улица Джамбула, улица Пролетарская, улица Молодежная, улица Советская, улица Курылысшылар, улица Степная, дом № 1, улица Вокзальная, 35 объект, улица Железнодорожная;
20
№ 650
Дом культуры поселка Карабас
поселок Карабас
поселок Карабас: улица Интернациональная, улица Парковая, улица Почтовая, улица Кирова, улица Песчаная, улица Ыбырай Алтынсарин, улица Заводская, улица Октябрьская, улица Трансформаторная, улица Новая, Разъезд № 746;
21
№ 651
здание Коммунального государственного предприятия "Центральная больница города Абая"
город Абай, улица Промышленная, дом 77
город Абай, Коммунальное государственное казенное предприятие "Центральная больница города Абая";
город Абай, Центр реабилитации одиноких инвалидов и пенсионеров;
22
№ 652
воинская часть 6505 поселка Карабас
воинская часть 6505 поселка Карабас
воинская часть 6505 поселка Карабас и 7 рота поселка Северный Караган;
23
№ 653
здание дома культуры "Энергетик"
поселок Топар, улица Казыбек би, дом 5
поселок Топар, улица Сары-Арка, дома № 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39;
поселок Топар, улица Казыбек би, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 18а, 20, 22, 24;

Топар кенті, Бульвар Юности көшесі, № 1/16, 2/14, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/13, 12/11 үйлері;
Топар кенті, Гагарин көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21 үйлері;
Топар кенті, Молодежная көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10 үйлері;
24
№ 654
Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектеп ғимараты
Топар кенті, Қазыбек би көшесі, 12 үй
Топар кенті, Бульвар Мира көшесі, № 13 үй;
Топар кенті, Молодежная көшесі, № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 2б, 2в, 2г үйлері;
Топар кенті, Гиппократ қиылысы, № 7а, 7 үйлері;
Топар кенті, Ленин көшесі, № 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлері;
Топар кенті, Пономарев көшесі, № 15, 21 үйлері;
Топар кенті, Қазыбек би көшесі, № 11, 28, 30 үйлері;
Топар кенті, Николаев көшесі, 8а үй;
Топар кенті, Макажанов көшесі;
Топар кенті, Олимпийская көшесі;
Топар кенті, Дайрабаева көшесі;
Топар кенті, Грибоедов көшесі;
Топар кенті, № 769 разъезді;
Топар кенті, Қазақмыс;
Топар кенті, Попович көшесі, Гагарин көшесі, № 4 үй;
Топар кенті, "Абай ауданының аудандық орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны (стационарлық аурулар);
25
№ 655
Корниенко атындағы орта мектеп ғимараты
Топар кенті, Сары Арқа көшесі, 46 үй
Топар кенті, Бульвар Мира көшесі, № 3, 5 үйлері;
Топар кенті, Сары-Арқа көшесі, № 44, 48, 50, 54 үйлері;
Топар кенті, Нүркен Әбдіров көшесі, № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13 үйлері;
Топар кенті, Садовый қиылысы, № 2, 4 үйлері;
26
№ 656
Топар кентіндегі Абай көп салалы колледжі ғимараты
Топар кенті, Сейфуллин көшесі, 7 үй
Топар кенті, Сары-Арқа көшесі, № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26 үйлері;
Топар кенті, Ленин көшесі, № 1а, 7, 9, 13 үйлері;
Топар кенті, Пономарев көшесі, 9 үйі;
Топар кенті, Сәтпаев көшесі, № 2, 4, 8, 10 үйлері;
Топар кенті, Сейфуллин көшесі, Северный көшесі, Карагандинская көшесі, Казахстанская көшесі, Тельман көшесі, Энергетиктер көшесі, Богдан Хмельницкий көшесі, Железнодорожная көшесі, Николаев көшесі, Абай көшесі, Макаров көшесі, (15 квартал);
27
№ 657
Абай Құнанбаев атындағы орта мектеп ғимараты
Топар кенті, Нүркен Әбдіров көшесі, 11 үй
Топар кенті, Нүркен Әбдіров көшесі, № 2а, 2б, 4, 10, 12, 17 үйлері;
Топар кенті, Бульвар Мира көшесі, № 2, 2а, 4, 7, 9 үйлері;
Топар кенті, Молодежная көшесі, 16 үй;
Топар кенті, Мұстафин көшесі;
Топар кенті, Байжанов көшесі;
Топар кенті, Луговая көшесі;
Топар кенті, Аль-Фараби көшесі;
Топар кенті, 3 ауыл;
28
№ 658
Южный кентінің мәдениет үйі ғимараты
Южный кенті, Комсомольская көшесі, 14 үй
Южный кенті;
29
№ 659
Шерубай-Нұра станциясы Қазақстан Темір Жолы табелдік ғимараты
Шерубай-Нұра станциясы, Школьная көшесі
Шерубай-Нұра станциясы;
30
№ 660
Ақбастау ауылының клуб ғимараты
Ақбастау ауылы
Ақбастау ауылдық округі;
31
№ 661
Сәрепті ауылының Мәдени-бос уақыт өткізу ғимараты
Сәрепті ауылы
Сәрепті ауылы;
32
№ 662
Есенгелді ауылының клуб ғимараты
Есенгелді ауылы
Есенгелді ауылдық округі;
33
№ 663
Юбилейное ауылындағы орта мектеп ғимараты
Юбилейное ауылы
Юбилейное ауылы;
34
№ 664
Жартас ауылының Мәдениет үйі ғимараты

поселок Топар, улица Бульвар Юности, дома № 1/16, 2/14, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/13, 12/11;
поселок Топар, улица Гагарина, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21;
поселок Топар, улица Молодежная, дома № 2, 4, 6, 8, 10;
24
№ 654
здание средней школы имени Бауржана Момышулы
поселок Топар, улица Казыбек би, дом 12
поселок Топар, улица Бульвар Мира, дома № 13;
поселок Топар, улица Молодежная, дома № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 2б, 2в, 2г;
поселок Топар, переулок Гиппократа, дома № 7а, 7;
поселок Топар, улица Ленина, дома № 16, 18, 20, 22, 24, 26;
поселок Топар, улица Пономарева, дома № 15, 21;
поселок Топар, улица Казыбек би, дома № 11, 28, 30;
поселок Топар, улица Николаева, дом № 8а;
поселок Топар, улица Макажанова;
поселок Топар, улица Олимпийская;
поселок Топар, улица Дайрабаевой;
поселок Топар, улица Грибоедова;
поселок Топар, разъезд № 769;
поселок Топар, Казахмыс;
поселок Топар, улица Поповича, улица Гагарина, дом № 4;
поселок Топар, Коммунальное государственное предприятие "Центральная районная больница Абайского района" (стационарные больные);
25
№ 655
здание средней школы имени Корниенко
поселок Топар, улица Сары-Арка, дом 46
поселок Топар, улица Бульвар Мира, дома № 3, 5;
поселок Топар, улица Сары-Арка, дома № 44, 48, 50, 54;
поселок Топар, улица Нуркена Абдирова, дома № 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
поселок Топар, переулок Садовый, дома № 2, 4;
26
№ 656
здании Абайского многопрофильного колледжа п.Топар
поселок Топар, улица Сейфуллина, дом 7
поселок Топар, улица Сары-Арка, дома № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26;
поселок Топар, улица Ленина, дома № 1а, 7, 9, 13;
поселок Топар, улица Пономарева, дом № 9;
поселок Топар, улица Сатпаева, дома № 2, 4, 8, 10;
поселок Топар: улица Сейфуллина, улица Северная, улица Карагандинская, улица Казахстанская, улица Тельмана, улица Энергетиков, улица Богдана Хмельницкого, улица Железнодорожная, улица Николаева, улица Абая, улица Макарова, (15 квартал);
27
№ 657
здание средней школы имени Абая Кунанбаева
поселок Топар, улица Нуркена Абдирова, дом 11
поселок Топар, улица Нуркена Абдирова № 2а, 2б, 4, 10, 12, 17;
поселок Топар, улица Бульвар Мира, дома № 2, 2а, 4, 7, 9;
поселок Топар, улица Молодежная, дом № 16;
поселок Топар, улица Мустафина;
поселок Топар, улица Байжанова;
поселок Топар, улица Луговая;
поселок Топар, улица Аль-Фараби;
поселок Топар, 3 аул;
28
№ 658
здание дома культуры поселка Южный
поселок Южный, улица Комсомольская, дом 14
поселок Южный;
29
№ 659
Здание табельной Казахстан Темир Жолы станции Шерубай-Нура
станция Шерубай-Нура, ул. Школьная
станция Шерубай-Нура;
30
№ 660
здание клуба села Акбастау
село Акбастау
Акбастауский сельский округ;
31
№ 661
здание культурно -досугового центра села Сарепта
село Сарепта
село Сарепта;
32
№ 662
здание клуба села Есенгельды
село Есенгельды
Есенгельдинский сельский округ;
33
№ 663
здание средней школы села Юбилейное
село Юбилейное
село Юбилейное;
34
№ 664
здание дома культуры села Жартас

Қаз ССР 60 жыл көшесі, 27 үй
Жартас ауылы өз шегінде;
35
№ 665
Көксу ауылының Мәдениет үйі ғимараты
Көксу ауылы
Көксу ауылы;
Қарнақ ауылы өз шегінде;
Жөн ауылы өз шегінде;
Тасзаимка ауылы өз шегінде;
36
№ 666
"АК-159/9 мекемесі" мемлекеттік мекемесі ғимараты
Көксу ауылдық округінің Северное ауылы
Көксу ауылдық округінің Северное ауылы, "АК-159/9 мекемесі" мемлекеттік мекемесі;
37
№ 667
Құлаайғыр ауылы Мәдениет үйі ғимараты
Құлаайғыр ауылы
Құлаайғыр ауылдық округі;
38
№ 668
Курмин ауылының орта мектеп ғимараты
Курмин ауылы
Курмин ауылдық округі;
39
№ 669
Агрогородок жастар орталығы ғимараты
Агрогородок ауылы
Мичурин ауылдық округі;
40
№ 670
Самарка ауылының ауылдық клубы ғимараты
Самарка ауылы
Самарка ауылдық округі;
41
№ 671
"Жартас" санаториясы ғимараты
Көксу ауылдық округі, Жартас ауылы
Көксу ауылдық округі, Жартас ауылы.

улица 60 лет Каз ССР, дом 27
село Жартас в своих границах;
35
№ 665
здание дома культуры села Коксу
село Коксу
село Коксу;
село Карнак в своих границах;
село Жон в своих границах;
село Тасзаимка в своих границах;
36
№ 666
здание государственного учреждения "Учреждение АК-159/9"
село Северное Коксунского сельского округа
село Северное Коксунского сельского округа, государственное учреждение "Учреждение АК-159/9";
37
№ 667
здание дома культуры села Кулаайгыр
село Кулаайгыр
Кулаайгырский сельский округ;
38
№ 668
здание средней школы села Курминское
село Курминское
Курминский сельский округ;
39
№ 669
здание молодежного центра села Агрогородок
село Агрогородок
Мичуринский сельский округ;
40
№ 670
здание сельского клуба села Самарка
село Самарка
Самарский сельский округ;
41
№ 671
Здание санатория "Жартас"
село Жартас Коксунского сельского округа
село Жартас Коксунского сельского округа.