Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы 9 сессиясының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 89 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 қазандағы 16 сессиясының № 152 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қазанда № 4386 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы 9 сессиясының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 89 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 4071 болып тіркелген, 2017 жылғы 6 қаңтардағы "Тоқырауын тынысы" № 1 (7579) газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2017 жылы 13 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5255046 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1457078 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5687 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4201 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3788080 мың теңге;
2) шығындар – 5313572 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39156 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 57859 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18703 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 97682 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 97682 мың теңге:
қарыздар түсімдері - 57859 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 21261 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 61084 мың теңге.";
нұсқалған шешімнің 1, 4, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Е. Отыншин
Аудандық мәслихаттың хатшысы Р. Әбеуов
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2017 жылғы 11 қазандағы
16 сессиясының № 152 шешіміне
1 қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
9 сессиясының № 89 шешіміне
1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2017 жылғы 11 қазандағы
16 сессиясының № 152 шешіміне
1 қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
9 сессиясының № 89 шешіміне
1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І.Кірістер:

О внесении изменений в решение 9 сессии Актогайского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 89 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение 16 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 11 октября 2017 года № 152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 октября 2017 года № 4386
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 9 сессии Актогайского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 89 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4071, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 6 января 2017 года № 1 (7579), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 13 января 2017 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5255046 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1457078 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5687 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 4201 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3788080 тысяч тенге;
2) затраты – 5313572 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39156 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 57859 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18703 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 97682 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 97682 тысяч тенге:
поступление займов – 57859 тысяч тенге;
погашение займов – 21261 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 61084 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Е.Отыншин
Секретарь районного маслихата Р. Абеуов
Приложение 1
к решению 16 сессии
Актогайского районного маслихата
от 11 октября 2017 года № 152
Приложение 1
к решению 9 сессии
Актогайского районного маслихата
от 21 декабря 2016 года № 89
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы:

5196
2
Әлеуметтiк көмек
92106
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
92106
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
44067
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2688
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7000
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
86
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
13692
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
8939
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
15634
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30897
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30897
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28619
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
250
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
50
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1845
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
133
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
863554
1
Тұрғын үй шаруашылығы
55780
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14353
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
14353
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8484
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
8484
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
32943
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
5000
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1500
055
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
26443
2
Коммуналдық шаруашылық
753217
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

5196
2
Социальная помощь
92106
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
92106
002
Программа занятости
44067
006
Оказание жилищной помощи
2688
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7000
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
86
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13692
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8939
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
15634
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30897
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30897
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28619
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
250
021
Капитальные расходы государственного органа
50
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1845
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
133
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
863554
1
Жилищное хозяйство
55780
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14353
027
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
14353
464
Отдел образования района (города областного значения)
8484
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
8484
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
32943
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
5000
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1500
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
26443
2
Коммунальное хозяйство
753217
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)