Бұқар жырау аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы 12 сессиясының № 7 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 наурызда № 4196 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4091 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтардағы "Бұқар жырау жаршысы" №3 аудандық газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2017 жылы 26 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 296 577 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 692 502 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14 574 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 19 711 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 569 790 мың теңге;
2) шығындар – 7 447 657 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 53 658 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 85 088 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 31 430 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 204 738 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 204 738 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 85 088 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 31 430 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 151 080 мың теңге.".
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
10. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы
А. Әли
Бұқар жырау
аудандық мәслихатының
12 сессиясының 2017 жылғы
17 наурыздағы № 7 шешіміне
1 қосымша
Бұқар жырау
аудандық мәслихатының
10 сессиясының 2016 жылғы
23 желтоқсандағы № 7 шешіміне
1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение 12 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 17 марта 2017 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 марта 2017 года № 4196. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №7 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4091, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" № 3 от 21 января 2017 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 26 января 2017 года) следующие изменения:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 296 577 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 692 502 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 574 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 19 711 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 569 790 тысяч тенге;
2) затраты – 7 447 657 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 53 658 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 85 088 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 31 430 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 204 738 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 204 738 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 85 088 тысяч тенге;
погашение займов – 31 430 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 151 080 тысяч тенге.".
2) приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
А. Әли
Приложение 1
к решению 12 сессии
Бухар-Жырауского
районного маслихата
от 17 марта 2017 года № 7
Приложение 1
к решению 10 сессии
Бухар-Жырауского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года № 7
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы