Бұқар жырау аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 маусымдағы 13 сессиясының № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 маусымда № 4276 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4091 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтардағы "Бұқар жырау жаршысы" № 3 аудандық газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылы 26 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 415 922 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 708 002 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14 574 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 24 211 мың теңге;       трансферттер түсімі бойынша – 5 669 135 мың теңге;
2) шығындар – 7 567 002 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 53 658 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 85 088 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 31 430 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 204 738 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 204 738 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 85 088 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 31 430 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 151 080 мың теңге.";
2) 5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2017 жылға арналған Бұқар жырау ауданы әкімдігінің резерві 34 935 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімге 1, 4, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение 13 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 2 июня 2017 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 июня 2017 года № 4276. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4091, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" № 3 от 21 января 2017 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 января 2017 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 415 922 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 708 002 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 574 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 24 211 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 669 135 тысяч тенге;
2) затраты – 7 567 002 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 53 658 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 85 088 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 31 430 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 204 738 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 204 738 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 85 088 тысяч тенге;
погашение займов – 31 430 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 151 080 тысяч тенге.";
2) пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв акимата Бухар-Жырауского района на 2017 год в размере 34 935 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.