Бұқар жырау аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 қазандағы 18 сессиясының № 4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қазанда № 4376 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4091 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтардағы "Бұқар жырау жаршысы" № 3 аудандық газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылы 26 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 517 020 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 714 579 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14 778 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 24 211 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 763 452 мың теңге;
2) шығындар – 7 668 100 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50 870 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 85 088 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 218 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 201 950 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 201 950 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 85 088 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 219 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 151 081 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 6, 7 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Сериков
Мәслихат хатшысы А. Әли
Бұқар жырау
аудандық мәслихатының
18 сессиясының 2017 жылғы
10 қазандағы № 4 шешіміне
1 қосымша
Бұқар жырау
аудандық мәслихатының
10 сессиясының 2016 жылғы
23 желтоқсандағы №7 шешіміне
1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение 18 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 10 октября 2017 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 октября 2017 года № 4376. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №7 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4091, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" №3 от 21 января 2017 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 января 2017 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 517 020 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 714 579 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 778 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 24 211 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 763 452 тысяч тенге;
2) затраты – 7 668 100 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 870 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 85 088 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 218 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 201 950 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 201 950 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 85 088 тысяч тенге;
погашение займов – 34 219 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 151 081 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Ж. Сериков
Секретарь маслихата А. Әли
Приложение 1
к решению 18 сессии
Бухар-Жырауского
районного маслихата
от 10 октября 2017 года № 4
Приложение 1
к решению 10 сессии
Бухар-Жырауского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года № 7
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
I. Доходы

586
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
43 010
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
57 148
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
21 308
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
38 672
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
38 672
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 257
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 348
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
700
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
10 367
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
691 702
1
Тұрғын үй шаруашылығы
135 765
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
35 872
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
35 872
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 267
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
5 267
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
83 954
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
54 571
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
29 383
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10 672
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
672
004
Азаматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
10 000
2
Коммуналдық шаруашылық
474 691
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
38 104
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
38 104
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
421 587
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
421 587
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

586
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43 010
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
57 148
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
21 308
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
38 672
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
38 672
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26 257
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 348
021
Капитальные расходы государственного органа
700
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
10 367
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
691 702
1
Жилищное хозяйство
135 765
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
35 872
027
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
35 872
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 267
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
5 267
467
Отдел строительства района (города областного значения)
83 954
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
54 571
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
29 383
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
10 672
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
672
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
10 000
2
Коммунальное хозяйство
474 691
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
38 104
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
38 104
467
Отдел строительства района (города областного значения)
421 587
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
421 587
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)