2018-2020 жылдарға арналған кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы XXII сессиясының № 22/170 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 4537 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Атасу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 359 548 мың теңге:
салықтық түсімдер 61 845 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 297 703 мың теңге;
2) шығындар 359 548 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге:
қарыздар түсімдері 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 30.11.2018 № 35/250 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018-2020 жылдарға арналған Бидайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 18 912 мың теңге:
салықтық түсімдер 2 292 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 530 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 16 090 мың теңге;
2) шығындар 18 912 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге:
қарыздар түсімдері 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 30.11.2018 № 35/250 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете поселка и сельских округов на 2018-2020 годы
Решение XXII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 27 декабря 2017 года № 22/170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 января 2018 года № 4537. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Атасу на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 359 548 тысяч тенге:
налоговые поступления 61 845 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 297 703 тысяч тенге;
2) затраты 359 548 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге:
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 30.11.2018 № 35/250 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Бидаикского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 18 912 тысяч тенге:
налоговые поступления 2 292 тысяч тенге;
неналоговые поступления 530 тысяч тенге;
поступления трансфертов 16 090 тысяч тенге;
2) затраты 18 912 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге:
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 30.11.2018 № 35/250 (вводится в действие с 01.01.2018).

3. 2018-2020 жылдарға арналған Ералиев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 қосымшалараға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 18 223 мың теңге:
салықтық түсімдер 2 717 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 775 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 13 731 мың теңге;
2) шығындар 18 223 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге:
қарыздар түсімдері 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 30.11.2018 № 35/250 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2018-2020 жылдарға арналған Түгіскен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 34 887 мың теңге:
салықтық түсімдер 2 810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 960 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 31 117 мың теңге;
2) шығындар 34 887 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге:
қарыздар түсімдері 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 30.11.2018 № 35/250 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2018 жылға кент және ауылдық округтердің бюджеттерінен қаржыландырылатын, ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру саласының азаматтық қызметшілеріне, қызметтің осы түрімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
6. Бюджет кірістерінің құрамында 13 қосымшаға сәйкес 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеттен кент және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар ескерілсін.

3. Утвердить бюджет Ералиевского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 18 223 тысяч тенге:
налоговые поступления 2 717 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1 775 тысяч тенге;
поступления трансфертов 13 731 тысяч тенге;
2) затраты 18 223 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге:
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 30.11.2018 № 35/250 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Утвердить бюджет Тугускенского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 36 121 тысяч тенге:
налоговые поступления 2 810 тысяч тенге;
неналоговые поступления 960 тысяч тенге;
поступления трансфертов 32 351 тысяч тенге;
2) затраты 36 121 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге:
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 30.11.2018 № 35/250 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Установить на 2018 год гражданским служащим образования работающим в сельской местности, финансируемым из бюджета поселка и сельских округов, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
6. Учесть в составе поступлений бюджета бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты поселка и сельских округов на 2018-2020 годы согласно приложению 13.

7. 2018 жылға арналған кент және ауылдық округтердің бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 14 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7-1. 2018 жылға арналған бюджет кірістерінің құрамында 15 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен кент және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 05.04.2018 № 27/203 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка и сельских округов на 2018 год согласно приложению 14.
7-1. Учесть в составе поступлений бюджета на 2018 год целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджеты поселка и сельских округов согласно приложению 15.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 05.04.2018 № 27/203 (вводится в действие с 01.01.2018).

8. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
XXII сессиясының төрағасы
Ж. Абюров
Аудандық мәслихат хатшысы К. Имантусупов
2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 22/170
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған Атасу кентінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 30.11.2018 № 35/250 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной
ХХІI сессии районного маслихата
Ж.Абюров
Секретарь районного маслихата К. Имантусупов
Приложение 1
к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 27 декабря 2017 года № 22/170
Бюджет поселка Атасу на 2018 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 30.11.2018 № 35/250 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы