Қарқаралы ауданы әкімдігінің қаулысының күшін жою туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 5 қаңтардағы № 02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қаңтарда № 4123 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 қазандағы № 568 "Нормативтік құқықтық актілерді ресімдеу, келісу, мемлекеттік тіркеу және олардың күшін жою қағидаларын бекіту туралы" қаулысына және "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарқаралы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2016 жылғы 09 қарашадағы № 02-16/435 ұсынысына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 04 сәуірдегі № 80 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3760 болып тіркелді, 2016 жылғы 30 сәуірде "Қарқаралы" газетінің № 35-36 (11470) санында, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 13 мамырында жарияланған) қаулының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарқаралы ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Қарқаралы ауданының әкімі К. Максутов

О признании утратившим силу постановления акимата Каркаралинского района
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 5 января 2017 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 января 2017 года № 4123
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2016 года № 568 "Об утверждении Правил оформления, согласования, государственной регистрации нормативных правовых актов и их отмены" и представлением руководителя государственного учреждения "Каркаралинская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 09 ноября 2016 года № 02-16/435, акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Каркаралинского района от 04 апреля 2016 года № 80 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3760, опубликованное в газете "Қарқаралы" от 30 апреля 2016 года за № 35-36 (11470), в информационно-правовой системе "Әділет" от 13 мая 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Каркаралинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района К. Максутов