Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 2017 жылғы 23 қаңтардағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 қаңтарда № 4132 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 2017 жылғы 22 мамырдағы № 03 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 22.05.2017 № 03 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48 бабы және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес Қарқаралы ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Қасым Аманжолов ауылдық округінің Белдеутас ауылында, Нұркен Әбдіров ауылдық округінің Ақшоқы ауылында, Қырғыз ауылдық округінің Борлыбұлақ, Кент ауылдарында, Қаракөл ауылдық округінің Қаракөл ауылында, Тегісшілдік ауылдық округінің Жарлы, Қарынши ауылдарында, Абай ауылдық округінің Айнабұлақ ауылында, Жаңатоған ауылдық округінің Ежебай ауылында, Қайнарбұлақ ауылдық округінің Жалпақшілік, Милыбұлақ ауылдарында, Қаршығалы ауылдық округінің Жаңа жол ауылында, Нығмет Нұрмақов атындағы ауылдық округінің Бастал ауылында, Темірші ауылдық округінің Қараағаш ауылында, Балқантау ауылдық округінің Айнабұлақ және Шарықты ауылдық округінің Қызылшілік, Шөптікөл ауылдарында табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайларды жою комиссиясының басшысы болып Қарқаралы ауданы әкімінің орынбасары Б.М. Токмурзин тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Қарқаралы ауданының әкімі К. Максутов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Каркаралинского района Карагандинской области от 23 января 2017 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 января 2017 года № 4132. Утратило силу решением акима Каркаралинского района Карагандинской области от 22 мая 2017 года № 03
Сноска. Утратило силу решением акима Каркаралинского района Карагандинской области от 22.05.2017 № 03 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" аким Каркаралинского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера в селе Белдеутас Касым Аманжоловского сельского округа, селе Акшокы Нуркен Абдировского сельского округа, селах Борлыбулак, Кент Киргизского сельского округа, селе Караколь Каракольского сельского округа, селах Жарлы, Карынши Тегисшилдикского сельского округа, селе Айнабулак Абайского сельского округа, селе Ежебай Жанатоганского сельского округа, селах Жалпакшилик, Милыбулак Кайнарбулакского сельского округа, селе Жана жол Каршигалинского сельского округа, селе Бастал сельского округа имени Ныгмета Нурмакова, селе Караагаш Темиршинского сельского округа, селе Айнабулак Балкантауского сельского округа, селах Кызылшилик, Шоптикол Шарыктинского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима Каркаралинского района Б.М. Токмурзина и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района К. Максутов