Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы X сессиясының № VI-10/75 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 сәуірдегі ХIII сессиясының № VI-13/114 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 сәуірде № 4242 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы X сессиясының № VI-10/75 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4079 тіркелген, 2017 жылғы 14 қаңтардағы "Қарқаралы" № 5-6 (11526) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 24 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5514974 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 610788 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12503 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4891683 мың теңге;
2) шығындар – 5600953 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16583 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23825 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7242 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 102562 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 102562 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 23825 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7242 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 85979 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. Аудан әкімдігінің 2017 жылға арналған резерві 12400 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 7 - қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
13 сессия төрайымы: Р. Баймаканова
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы:
Р. Смагулов
Қарқаралы аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
20 сәуірдегі № VI-13/114
шешіміне1 қосымша
Қарқаралы аудандық
мәслихатының 2016 жылғы
22 желтоқсандағы № VI-10/75
шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
Кiрiстер

О внесении изменений в решение X сессии Каркаралинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № VI-10/75 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение XIII сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 20 апреля 2017 года № VI-13/114. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 апреля 2017 года № 4242
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение X сессии Каркаралинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № VI-10/75 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4079, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 14 января 2017 года № 5-6 (11526), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 24 января 2017 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5514974 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 610788 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12503 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4891683 тысячи тенге;
2) затраты – 5600953 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16583 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23825 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7242 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 102562 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 102562 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 23825 тысяч тенге;
погашение займов – 7242 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 85979 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв акимата района на 2017 год в сумме 12400 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель 13 сессии: Р. Баймаканова
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата: Р. Смагулов
Приложение 1
к решению Каркаралинского районного маслихата
от 20 апреля 2017 года
№ VI-13/114
Приложение 1
к решению Каркаралинского районного маслихата
от 22 декабря 2016 года
№ VI-10/75
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Доходы

396955
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
152988
Нысаналы даму трансферттері
220142
Бюджеттік кредиттер
23825
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
152988
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
91338
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
5963
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
70375
Облыстың мұғалімдерінің біліктілігін арттыру және қайта даярлауға
3000
Білім беру объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
12000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30255
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
9527
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
1930
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту Бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
10061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлауға
8737
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
28220
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу және ветеринария пунктері үшін интернет байланысын қосуға
23750
Вакцинация бойынша қызметтер көрсету, ветеринариялық препараттарды сақтау және тасымалдауға
4470
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3175
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға
3175
Нысаналы даму трансферттері
220142
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
220142
Қарқаралы қаласы шығыс жағының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салуға
220142
Бюджеттік кредиттер
23825
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23825
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
23825
Қарқаралы аудандық мәслихатының 2017 жылғы
20 сәуірдегі № VI-13/114 шешіміне
3 қосымша
Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы
22 желтоқсандағы № VI-10/75 шешіміне
7 қосымша
Қала, кент және ауылдық округтердің 2017 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары
Функционалдық топ
Барлығы
оның ішінде:
Кіші функция
Қарқаралы қаласы
Қара ғайлы кенті
Егіндібұлақ ау ылдық округі
Абай ауыл дық округі
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Барлығы

396955
в том числе:
Целевые текущие трансферты
152988
Целевые трансферты на развитие
220142
Бюджетные кредиты
23825
в том числе:
Целевые текущие трансферты
152988
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
91338
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
5963
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
70375
На повышение квалификации и переподготовку учителей школ области
3000
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
12000
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30255
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
9527
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
1930
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
10061
На повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы
8737
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
28220
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения и на подключение интернет-связи для ветеринарных пунктов
23750
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
4470
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
3175
На поддержку использования возобновляемых источников энергии
3175
Целевые трансферты на развитие
220142
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
220142
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры восточной части г.Каркаралинск
220142
Бюджетные кредиты
23825
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23825
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
23825
Приложение 3
к решению Каркаралинского районного маслихата
от 20 апреля 2017 года
№ VI-13/114
Приложение 7
к решению Каркаралинского районного маслихата
от 22 декабря 2016 года
№ VI-10/75
Бюджетные программы города, поселка и сельских округов на 2017 год
Функциональная группа
Всего
в том числе:
Функциональная подгруппа
город Каркаралинск
посе лок Кара гайлы
Егиндыбулакский сельский округ
Абай ский сель ский округ
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Всего