Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы X сессиясының № VI-10/75 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихатының 2017 жылғы 7 желтоқсаңдағы XX сессиясының № VI-20/171 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 желтоқсанда № 4483 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы X сессиясының № VI-10/75 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4079 тіркелген, 2017 жылғы 14 қаңтардағы "Қарқаралы" № 5-6 (11526) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 24 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5667845 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 649447 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13327 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27608 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4977463 мың теңге;
шығындар – 5754642 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 16582 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23825 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7243 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 103379 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 103379 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 23825 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9024 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 88578 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. Аудан әкімдігінің 2017 жылға арналған резерві 12403 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 7 - қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении измененийв решение X сессии Каркаралинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № VI-10/75 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение XX сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 7 декабря 2017 года № VI-20/171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 декабря 2017 года № 4483
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение X сессии Каркаралинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № VI-10/75 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4079, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 14 января 2017 года № 5-6 (11526), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 24 января 2017 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5667845 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 649447 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13327 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27608 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4977463 тысячи тенге;
2) затраты – 5754642 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16582 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23825 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7243 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 103379 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 103379 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 23825 тысяч тенге;
погашение займов – 9024 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 88578 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв акимата района на 2017 год в сумме 12403 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

482735
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
260782
Нысаналы даму трансферттері
198128
Бюджеттік кредиттер
23825
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
260782
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
85863
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
3508
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
70375
Білім беру объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
11980
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35540
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
4910
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
1746
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту Бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
10061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлауға
18823
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
38985
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу және ветеринария пунктері үшін интернет байланысын қосуға
34515
Вакцинация бойынша қызметтер көрсету, ветеринариялық препараттарды сақтау және тасымалдауға
4470
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
100394
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
100394
Нысаналы даму трансферттері
198128
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
198128
Қарқаралы қаласы шығыс жағының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салуға

482735
в том числе:
Целевые текущие трансферты
260782
Целевые трансферты на развитие
198128
Бюджетные кредиты
23825
в том числе:
Целевые текущие трансферты
260782
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
85863
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
3508
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
70375
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
11980
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35540
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
4910
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
1746
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
10061
На повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы
18823
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
38985
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения и на подключение интернет-связи для ветеринарных пунктов
34515
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
4470
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
100394
На проведение капитального среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения
100394
Целевые трансферты на развитие
198128
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
198128
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры восточной части города Каркаралинск