2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы XXII сессиясының № VI-22/194 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қаңтарда № 4544 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Қарқаралы қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 261861 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 30596 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1858 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 229407 мың теңге;
2) шығындар – 261861 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 13.12.2018 № VI-36/304 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018-2020 жылдарға арналған Қарағайлы кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 120315 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7977 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2944 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 109394 мың теңге;
2) шығындар – 120315 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;

О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2018-2020 годы
Решение XXII сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 27 декабря 2017 года № VI-22/194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 января 2018 года № 4544. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Каркаралинск на 2018-2020 годы согласно приложениям приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 261861 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30596 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1858 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 229407 тысяч тенге;
2) затраты – 261861 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 13.12.2018 № VI-36/304 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет поселка Карагайлы на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 120315 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7977 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2944 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 109394 тысячи тенге;
2) затраты – 120315 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 13.12.2018 № VI-36/304 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2018 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтерінің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 399792 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Қарқаралы қаласына – 204874 мың теңге;
Қарағайлы кентіне – 92781 мың теңге;
Егіндібұлақ ауылдық округіне - 76941 мың теңге;
Қырғыз ауылдық округіне - 25196 мың теңге.

Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 13.12.2018 № VI-36/304 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Предусмотреть в бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2018 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 399792 тысячи тенге, в том числе:
городу Каркаралинск - 204874 тысячи тенге;
поселку Карагайлы - 92781 тысячи тенге;
Егиндыбулакскому сельскому округу - 76941 тысячи тенге;
Киргизскому сельскому округу – 25196 тысяч тенге.

6. 2018 жылға аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтерінің бюджеттерінен қаржыландырылатын, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

6. Установить на 2018 год гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, финансируемым из бюджетов города районного значения, поселка, сельских округов, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

7. 2018 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтерінің бюджеттерін орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 13 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7-1. 2018 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттерінің құрамында, аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 14 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 17.05.2018 № VI-28/246 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджетов города районного значения, поселка, сельских округов на 2018 год согласно приложению 13.
7-1. Учесть в составе бюджетов города районного значения, поселка, сельских округов на 2018 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 14.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 17.05.2018 года № VI-28/246 (вводится в действие с 01.01.2018).