Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін анықтау туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 31/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 желтоқсанда № 4510 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 09/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 05.04.2019 № 09/01 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңының 8 бабы 1 тармағының 3) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес анықталсын.

Об определении перечня товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняются единым организатором государственных закупок
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 14 декабря 2017 года № 31/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 декабря 2017 года № 4510. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 5 апреля 2019 года № 09/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 05.04.2019 № 09/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняются единым организатором государственных закупок согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Омарханов
Нұра ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "14" желтоқсандағы
№ 31/01 қаулысына қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі
Атауы
1
Бюджеттік инвистиция жобалары, өңірлерді дамыту және жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша аудан аймағында құрылыс, қайта жаңғырту, коммуналдық меншікті күрделі және ағымдағы жөндеуден өткізу бойынша мемлекеттік сатып алуды өткізу
2
Білім беру, әлеуметтік-мәдени және тұрғын үй мақсаттағы аудан аймағында құрылыс, қайта жаңғырту, коммуналдық меншік объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеуден өткізу бойынша мемлекеттік сатып алуды өткізу
3
Аудан аумағындағы сыртқы инженерлік желілер мен құрылыстар инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды, ауылдық елді мекендерде тұрғын үй коммуналдық қызмет көрсетуде күрделі және ағымдағы жөндеуден өткізу бойынша мемлекеттік сатып алуды өткізу
4
Аудан аумағында ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін даму объектісін күрделі және ағымдағы жөндеуден өткізу бойынша мемлекеттік сатып алуды өткізу
5
Аудан аумағындағы елді мекендердің көшелерін және аудандық маңызы бар жолдарды күрделі және ағымдағы жөндеуден өткізу бойынша мемлекеттік сатып алуды өткізу
6
Аудандық бюджет қаражатынан сатып алынатын, қатты отты тасымалдау және сатып алу бойынша мемлекеттік сатып алуды өткізу

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Омарханов
Приложение
к постановлению акимата
Нуринского района
от "14" декабря 2017 года № 31/01
Перечень товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняются единым организатором государственных закупок
Наименование
1
Проведение государственных закупок по строительству, реконструкции, капитальному и текущему ремонту объектов коммунальной собственности на территории района по бюджетным инвестиционным проектам, развитию региона и дорожной карты занятости 2020
2
Проведение государственных закупок по строительству, реконструкции, капитальному и текущему ремонту объектов коммунальной собственности на территории района по объектам образования, социально-культурного и жилого назначения
3
Проведение государственных закупок по строительству, реконструкции, капитальному и текущему ремонту инженерно-коммуникационной инфраструктуры наружных инженерных сетей и сооружений, объектов жилищно-коммунального хозяйства в сельских населенных пунктах на территории района
4
Проведение государственных закупок по строительству, реконструкции, капитальному и текущему ремонту объектов на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах на территории района
5
Проведение государственных закупок по строительству, капитальному и текущему ремонту автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов на территории района
6
Проведение государственных закупок по приобретению и подвозу твердого топлива, закупаемого из средств районного бюджета