Қызылтал ауылдық округінің Алғабас ауылындағы көшесін қайта атау туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Кертінді ауылының әкімінің 2017 жылғы 26 қазандағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 қарашада № 4434 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына және Қарағанды облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 4 шілдедегі қорытындысына сәйкес, Нұра ауданы Кертінді ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра ауданы Қызылтал ауылдық округінің Алғабас ауылындағы көшесі:
Клейн көшесі Тәуелсіздік көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімінің
міндеттерін атқарушысы
Г. Хасенов

О переименовании улицы в селе Алгабас Кызылталского сельского округа
Решение акима села Кертенди Нуринского района Карагандинской области от 26 октября 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 ноября 2017 года № 4434
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и заключением Карагандинской областной ономастической комиссии от 4 июля 2017 года, аким села Кертенди Нуринского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу в селе Алгабас Кызылталского сельского округа Нуринского района:
улицу Клейн в улицу Тәуелсіздік.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима села
Г. Хасенов