Осакаров аудандық маслихатының 11 сессиясының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 161 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 шілдедегі 20 сессиясының № 275 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 шілдеде № 4318 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық маслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы 11 сессиясының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 161 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4074 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 қаңтарда "Сельский труженик" газетінде № 1 (7537), Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 17 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер -5 033 609 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 855 363 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11 097 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 22 500 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4 144 649 мың теңге;
2) шығындар - 5 142 270 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 60 740 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 85 087 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 24 347 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудың түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 169 401 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 169 401 мың теңге:
қарыздар түсімі - 85 087 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 24 347 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 108 661 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Н. Кобжанов
Аудандық маслихаттың хатшысы К. Саккулаков
КЕЛІСІЛДІ:
Осакаров ауданының экономика және
қаржы бөлімінің басшысы
Е. Темиров

О внесении изменений в решение 11 сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 161 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение 20 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 14 июля 2017 года № 275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 июля 2017 года № 4318. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 11 сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 161 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4074, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 5 января 2017года № 1 (7537), Эталонном контрольном банке нормативных-правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2017 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 033 609 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 855 363 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11 097 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 22 500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 144 649 тысяч тенге;
2) затраты – 5 142 270 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 60 740 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 85 087 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24 347 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 169 401 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 169 401 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 85 087 тысяч тенге;
погашение займов – 24 347 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 108 661 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Н. Кобжанов
Секретарь районного маслихата К. Саккулаков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель отдела экономики и
финансов Осакаровского района
Е. Темиров

85 087
Ағымды нысаналы трансферттер:
Республикалық бюджеттен
31400
оның ішінде
Ауданның білім беру,дене шынықтыру және спорт бөлімі
5 963
Тіл курстары бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
1 739
Негізгі қызметкердің оқу кезеңінде жұмысын уақытша атқарғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
4 224
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25437
"Өрлеу" жобасы бойынша белгіленген ақшалай көмекті енгізуге
10830
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
9 739
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 – 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
4868
облыстық бюджеттен:
138138
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23344
Әлеуметтік қорғау саласындағы нысандарды жөндеуге
10016
2017-2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлауға
13328
Ауданның білім беру,дене шынықтыру және спорт бөлімі
75 146
Сандық білім беру инфрақұрылымын құруға
64 146
Мектеп мұғалімдерінің біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға
3 000
Материалдық –техникалық базаны нығайтуға және білім беру нысандарын жөндеуге
8 000
Ауданның ветеринария бөлімі
14618
Мал иелеріне алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттардың құнын өтеуге және ветеринарлық пунктер үшін интернет-байланысты қосуға
13 120
Вакцинация бойынша қызметтер көрсету, ветеринариялық препараттарды сақтау және тасымалдау
1 498
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
25030
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
25030
Республикалық бюджеттен дамыту үшін нысаналы трансферттер
294156
Ауданның құрылыс бөлімі
294156
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
211543
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
82613
Бюджеттік несиелер
85 087
оның ішінде
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
85 087
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
85 087
Осакаров аудандық маслихатының
20 сессиясының 2017 жылғы 14
шілдедегі № 275 шешіміне
3 – қосымша
Осакаров аудандық мәслихатының
11 сессиясының 2016 жылғы 23
желтоқсандағы № 161 шешіміне
5 - қосымша
2017 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округтері әкімдерінің аппараттары бойынша шығындар
Атауы
Шығыстар, мың теңге
1
2
Осакаров кенті әкімінің аппараты

85 087
Целевые текущие трансферты:
из республиканского бюджета
31400
в том числе:
Отдел образования, физической культуры и спорта района
5 963
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
1 739
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
4 224
Отдел занятости и социальных программ района
25 437
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
10830
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
9 739
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
4868
из областного бюджета:
138138
Отдел занятости и социальных программ района
23 344
На ремонт объектов в сфере социальной защиты
10 016
На повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы
13328
Отдел образования , физической культуры и спорта района
75 146
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
64 146
На повышение квалификации и переподготовка учителей школ
3 000
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
8 000
Отдел ветеринарии района
14 618
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения и на подключение интернет – связи для ветеринарных пунктов
13 120
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранения ветеринарных препаратов
1 498
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
25030
На жилищно-коммунальное хозяйство
25030
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
294 156
Отдел строительства района
294 156
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
211 543
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
82 613
Бюджетные кредиты
85 087
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
85 087
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
85 087
Приложение 3
к решению 20 сессии
Осакаровского районного маслихата
от "14 "июля 2017 года № 275
Приложение 5
к решению 11 сессии
Осакаровского районного маслихата
от "23" декабря 2016 года № 161
Затраты по аппаратам акимов поселков, сел, сельских округов района на 2017год
Наименование
Расходы, тысяч тенге
Аппарат акима поселка Осакаровка

169232
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
35702
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 050
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
26500
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
19267
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
84713
Молодежный кенті әкімінің аппараты
65926
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22106
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3050
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
7800
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
32970
Батпақ ауылдық округінің аппараты
21104
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14779
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3050
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3275
Пионер ауылдық округі әкімінің аппараты
21497
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14719
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3050
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3339
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
389
Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты
22 987
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16320
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3050
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3707
Сұңқар ауылдық округі әкімінің аппараты
16178
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12055
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3050
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1073
Маржанкөл ауылдық округінің әкімінің аппараты
13 645
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9166
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3050
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
462
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

169232
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
35702
Капитальные расходы государственного органа
3050
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
26500
Освещение улиц населенных пунктов
19267
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
84713
Аппарат акима поселка Молодежный
65926
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22106
Капитальные расходы государственного органа
3050
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7800
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
32970
Аппарат акима Батпактинского сельского округа
21 104
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14779
Капитальные расходы государственного органа
3050
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
3275
Аппарат акима Пионерского сельского округа
21 497
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14719
Капитальные расходы государственного органа
3050
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
3339
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
389
Аппарат акима сельского округа Есиль
22987
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16320
Капитальные расходы государственного органа
3050
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
3707
Аппарат акима сельского округа Сункар
16178
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12055
Капитальные расходы государственного органа
3050
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1073
Аппарат акима Маржанкульского сельского округа
13645
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9166
Капитальные расходы государственного органа
3050
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
462
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года