Осакаров аудандық маслихатының 11 сессиясының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 161 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2017 жылғы сәуірдегі 28 сессиясының № 376 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 желтоқсанда № 4478 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық маслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы 11 сессиясының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 161 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4074 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 қаңтарда "Сельский труженик" газетінде № 1 (7537), Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 17 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5 050 045 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 864 375 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13 064 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 23 200 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4 149 406 мың теңге;
2) шығындар - 5 163 412 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 57 668 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 85 087 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27 419 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 171 035 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 171 035 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 85 087 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 27 419 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 113 367 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
аудандық маслихаттың хатшысы
К. Саккулаков
КЕЛІСІЛДІ:
Осакаров ауданының экономика және
қаржы бөлімінің басшысы
Е. Темиров

О внесении изменений в решение 11 сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 161 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение 28 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 11 декабря 2017 года № 376. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 декабря 2017 года № 4478. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 11 сессии Осакаровского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 161 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4074, опубликовано в газете "Сельский труженик" от 5 января 2017 года № 1 (7537), Эталонном контрольном банке нормативных-правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2017 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 050 045 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 864 375 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13 064 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 23 200 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 149 406 тысяч тенге;
2) затраты – 5 163 412 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 57 668 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 85 087 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27 419 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 171 035 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
171 035 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 85 087 тысяч тенге;
погашение займов – 27 419 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 113 367 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
К. Саккулаков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
финансов Осакаровского района
Е.Темиров

5 163 412
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
744 102
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
549 761
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
19 178
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19 178
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
147 960
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
130322
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17638
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
382623
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
308377
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
74246
2
Қаржылық қызмет
14713
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
14713
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1513
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
13200
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
179 628
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
44785
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласыңдағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44085
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
700
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
9588
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9588
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
23222
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 492
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
730
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
89024
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14499
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
74525
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі

5 163 412
01
Государственные услуги общего характера
744 102
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
549 761
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
19 178
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
19 178
122
Аппарат акима района (города областного значения)
147 960
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
130 322
003
Капитальные расходы государственного органа
17 638
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
382 623
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
308 377
022
Капитальные расходы государственного органа
74 246
2
Финансовая деятельность
14 713
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
14 713
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 513
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
13 200
9
Прочие государственные услуги общего характера
179 628
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
44 785
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
44 085
015
Капитальные расходы государственного органа
700
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
9 588
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
9 588
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
23 222
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
22 492
003
Капитальные расходы государтсвенного органа
730
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
89 024
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
14 499
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
74 525
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)

28298
Әлеуметтік қорғау саласындағы нысандарды жөндеуге
10016
2017-2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлауға
18282
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
10800
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде
10800
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
110303
Сандық білім беру инфрақұрылымын құруға
64 146
Материалдық –техникалық базаны нығайтуға және білім беру нысандарын жөндеуге
8 000
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде
35800
Спорт объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға және қамтамасыз етуге
2 357
Ауданның ветеринария бөлімі
10056
Мал иелеріне алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттардың құнын өтеуге және ветеринарлық пунктер үшін интернет-байланысты қосуға
8558
Вакцинация бойынша қызметтер көрсету, ветеринариялық препараттарды сақтау және тасымалдау
1 498
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
34030
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
25030
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде
9000
Республикалық бюджеттен дамыту үшін нысаналы трансферттер
217804
Ауданның құрылыс бөлімі
217804
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
135191
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
82613
Бюджеттік несиелер
85 087
оның ішінде
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
85 087
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
85 087
Осакаров аудандық маслихатының
28 сессиясының 2017 жылғы 11
желтоқсандағы № 376 шешіміне
3 – қосымша
Осакаров аудандық мәслихатының
11 сессиясының 2016 жылғы 23
желтоқсандағы № 161 шешіміне
5 - қосымша
2017 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округтері әкімдерінің аппараттары бойынша шығындар
Атауы
Шығыстар, мың теңге
1
2
Осакаров кенті әкімінің аппараты
168 344
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
39 033
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 250
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
25375
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
19267
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2800
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
67073
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру

28 298
На ремонт объектов в сфере социальной защиты
10 016
На повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы
18 282
Отдел культуры и развития языков района
10 800
В рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
10 800
Отдел образования , физической культуры и спорта района
110 303
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
64 146
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
8 000
В рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
35800
На содержание и укрепление материально-технической базы объектов спорта
2 357
Отдел ветеринарии района
10 056
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения и на подключение интернет – связи для ветеринарных пунктов
8558
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранения ветеринарных препаратов
1 498
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
34030
На жилищно-коммунальное хозяйство
25030
В рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
9000
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
217804
Отдел строительства района
217804
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
135 191
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
82 613
Бюджетные кредиты
85 087
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
85 087
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
85 087
Приложение 3
к решению 28 сессии
Осакаровского районного маслихата
от "11" декабря 2017 года № 376
Приложение 5
к решению 11 сессии
Осакаровского районного
маслихата
от "23" декабря 2016 года № 161
Затраты по аппаратам акимов поселков, сел, сельских округов района на 2017год
Наименование
Расходы, тысяч тенге
Аппарат акима поселка Осакаровка
168 344
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
39 033
Капитальные расходы государственного органа
3250
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
25375
Освещение улиц населенных пунктов
19267
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1 000
Организация водоснабжения населенных пунктов
2800
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
67073
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

9000
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдық окргутерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1546
Молодежный кенті әкімінің аппараты
41992
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21942
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3250
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
7800
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
9000
Батпақ ауылдық округінің аппараты
29785
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14260
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3250
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3275
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
9000
Пионер ауылдық округі әкімінің аппараты
21467
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14692
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3250
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3136
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
389
Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты
20287
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15893
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3250
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1144
Сұңқар ауылдық округі әкімінің аппараты
16285
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12085
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3250
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
950
Маржанкөл ауылдық округінің әкімінің аппараты
13 961
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9320
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3250
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
462
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

9000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
1 546
Аппарат акима поселка Молодежный
41992
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21942
Капитальные расходы государственного органа
3250
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7800
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
9000
Аппарат акима Батпактинского сельского округа
29 785
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14260
Капитальные расходы государственного органа
3250
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
3275
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
9000
Аппарат акима Пионерского сельского округа
21 467
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14692
Капитальные расходы государственного органа
3250
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
3136
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
389
Аппарат акима сельского округа Есиль
20287
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15893
Капитальные расходы государственного органа
3250
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1144
Аппарат акима сельского округа Сункар
16285
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12085
Капитальные расходы государственного органа
3250
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
950
Аппарат акима Маржанкульского сельского округа
13961
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9320
Капитальные расходы государственного органа
3250
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
462
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года