Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы 30 сессиясының № 397 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қаңтарда № 4557 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Осакаровка кентінің бюджеті 1, 2 3,4, 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 378 342 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 860 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1226 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 329 256 мың теңге;
2) шығындар - 378 342 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде;
бюджеттік несиелер – 0 мың тенге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 14.12.2018 № 541 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018-2020 жылдарға арналған Молодежный кентінің бюджеті 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 371 220 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 970 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 808 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 330 442 мың теңге;
2) шығындар - 371 220 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде;
бюджеттік несиелер – 0 мың тенге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;

О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2018-2020 годы
Решение 30 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 28 декабря 2017 года № 397. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 января 2018 года № 4557. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 378 342 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 47 860 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1226 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 329 256 тысяч тенге;
2) затраты – 378 342 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 14.12.2018 № 541 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2018-2020 годы согласно приложениям 6, 7, 8, 9, 10 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 371 220 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 24 970 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 808 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 330 442 тысяч тенге;
2) затраты – 371 220 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;

5. 2018 жылға арналған кент бюджетінің түсімдері мен шығындарының құрамына жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 4 және 9 қосымшаларына сәйкес ескерілсін.
6. 2018 жылға арналған кент бюджетін атқару барысында секвестерлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 және 10 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
7. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық мәслихаттың хатшысы К. Саккулаков
"КЕЛІСІЛДІ"
Осакаров ауданының экономика
және қаржы бөлімінің басшысы
Е. Темиров
"28" желтоқсан 2017 жылғы
Осакаров аудандық мәслихатының
2017 жылғы "28" желтоқсандағы
30 сессиясының № 397 шешіміне
1-қосымша
Осакаровка кентінің 2018 жылға арналған бюджеті

5. Учесть в составе поступлений и расходов бюджета поселка на 2018 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 4 и приложению 9.
6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка на 2018 год согласно приложению 5 и приложению 10.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии, секретарь районного маслихата К. Саккулаков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
финансов Осакаровского района
Е. Темиров
"28" декабря 2017 года
Приложение 1
к решению 30 сессии
Осакаровского районного маслихата
от "28" декабря 2017 года № 397
Бюджет поселка Осакаровка на 2018 год