Ұлытау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы VII сессиясының № 67 "2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 қазандағы XVI сессиясының № 130 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 қазанда № 4389 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы VII сессиясының № 67 "2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4086 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 қантардағы "Ұлытау өңірі" № 1-2 (6076) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылдың 01 ақпанында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 937 912 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 869 878 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -4 383 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 236 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 63 415 мың теңге;
2) шығындар – 5 219 516 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 65 786 мың теңге:
бюджеттік кредиттер –78 281 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 495 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 69 856 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 69 856 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 417 246 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 417 246 мың теңге:
қарыздар түсімі – 78 281 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 495 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 351 460 мың теңге.";
2-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2017 жылға арналған аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерде белгіленсін:
1) Жеке табыс салығы бойынша - 99 пайыз;
2) Әлеуметтік салық бойынша - 99 пайыз.";
5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2017 жылға арналған резерві 25814 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение VII сессии Улытауского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 67 "О бюджете района на 2017-2019 годы"
Решение XVI сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 11 октября 2017 года № 130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 октября 2017 года № 4389
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение VII сессии Улытауского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 67 "О бюджете района на 2017-2019 годы" (зарегестрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4086, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 14 января 2017 года №1-2 (6076), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 01 февраля 2017 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 937 912 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 869 878 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 383 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 236 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 415 тысяч тенге;
2) затраты – 5 219 516 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 65 786 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 78 281 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 495 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 69 856 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 69 856 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 417 246 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 417 246 тысяч тенге:
поступление займов – 78 281 тысяч тенге;
погашение займов – 12 495 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 351 460 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2017 год нормативы распределения доходов в бюджет района в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 99 процентов;
2) по социальному налогу – 99 процентов.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв акимата Улытауского района на 2017 год в сумме 25814 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.