2018 - 2020 жылдарға арналған кент, ауылдық округ бюджеттері туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы XIX сессиясының № 166 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қаңтарда № 4546 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Жезді кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 183 664 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 180 064 мың теңге;
2) шығындар – 183 664 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 07.12.2018 № 235 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018-2020 жылдарға арналған Ұлытау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97 688 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 100 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 93 588 мың теңге;
2) шығындар – 97 688 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.

О бюджетах поселка, сельского округа на 2018 - 2020 годы
Решение XIX сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2017 года № 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 января 2018 года № 4546. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жезди на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 183 664 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 180 064 тысяч тенге;
2) затраты – 183 664 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 07.12.2018 № 235 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Улытауского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 688 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 100 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 93 588 тысяч тенге;
2) затраты – 97 688 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 07.12.2018 № 235 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенциялардың мөлшері 261 701 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Жезді кентіне – 176463 мың теңге;
Ұлытау ауылдық округіне – 85238 мың теңге.
4. 2018 жылға арналған кент, ауылдық округ бюджеттен қаржыландыратын, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 07.12.2018 № 235 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Предусмотреть субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты поселка, сельского округа на 2018 год в сумме 261 701 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Жезди – 176 463 тысяч тенге;
Улытауский сельский округ – 85 238 тысяч тенге;
4. Установить на 2018 год гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, финансируемым из бюджета поселкового, сельского округа, повыщенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях

5. 2018 жылға арналған Жезді кентінің және Ұлытау ауылдық округі бюджеттерінің құрамында нысаналы трансферттер 7 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 19.04.2018 № 189 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Ақтаев
Аудандық мәслихаттын
хатшысы
Т. Сейтжанов
Ұлытау аудандық мәслихатының
XIX сессиясының 2017 жылғы
26 желтоқсандағы № 166 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған Жезді кентінің бюджеті

5. Установить в составе бюджетов поселка Жезди и Улытауского сельского округа на 2018 год целевые трансферты соглано приложению 7.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 19.04.2018 № 189 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Н. Актаев
Секретарь районного маслихата Т. Сейтжанов
Приложение 1
к решению XIX сессии
Улытауского районного
маслихата от 26 декабря
2017 года №166
Бюджет поселка Жезди на 2018 год