Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы әкімінің 2017 жылғы 5 мамырдағы № 05 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 мамырда № 4250 болып тіркелді. Күші жойылды -Қарағанды облысы Шет ауданы әкімінің 2017 жылғы 19 қыркүйектегі № 08 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданы әкімінің 19.09.2017 № 08 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 756 қаулысына сәйкес, Шет ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы, Шет ауданының Ақадыр кентінде, Көктіңкөлі, Нұраталды, Красная Поляна ауылдық округтерінің аумағында су тасқынына байланысты табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайларды жою комиссиясының басшысы болып, Шет ауданы әкімінің орынбасары М. Мұхтаров тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шет ауданының әкімі М. Жандәулетов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Шетского района Карагандинской области от 5 мая 2017 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 мая 2017 года № 4250. Утратило силу решением акима Шетского района Карагандинской области от 19 сентября 2017 года № 08
Сноска. Утратило силу решением акима Шетского района Карагандинской области от 19.09.2017 № 08 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", аким Шетского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера, вызванную паводком в поселке Агадырь, сельских округах Коктенколь, Нураталды, Красная Поляна Шетского района Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Шетского района М.Мухтаров и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шетского района М. Жандаулетов