Шет аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы ІX сессиясының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 9/66 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 желтоқсандағы № 17/136 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 желтоқсанда № 4486 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы ІX сессиясының "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 9/66 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4092 болып тіркелген, 2017 жылғы 19 қаңтардағы "Шет Шұғыласы" №03 (10.624) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылдың 31 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет №1,2,3,4,5,6,7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6720141 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2317169 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6882 мың теңге ;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4700 мың теңге;
ресми трансферттерден түсетін түсімдер – 4391390 мың теңге;
2) шығындар – 6817363 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 59530 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 91895 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32274 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 59530 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 59530 мың теңге:
қарыздар түсімі – 91895 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 32274 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 40725 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение ІX сессии Шетского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 9/66 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 5 декабря 2017 года № 17/136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 декабря 2017 года № 4486
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ІX сессии Шетского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 9/66 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4092, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 19 января 2017 года № 03(10. 624), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 января 2017 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017 – 2019 годы согласно приложениям №1,2,3,4,5,6,7 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
доходы - 6720141 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2317169 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6882 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4700 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4391390 тысяч тенге;
2) затраты - 6817363 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 59530 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 91895 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32274 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге: приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 59530 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 59530 тысяч тенге:
поступление займов – 91895 тысяч теңге;
погашение займов – 32274 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 40725 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.