"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 782 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 9 қаңтардағы № 679 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 ақпанда № 5722 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 5 ақпандағы № 1318 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 05.02.2019 № 1318 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 782 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4842 нөмірімен тіркелген, "Кызылординские вести" және "Сыр бойы" газеттерінде 2015 жылғы 22 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы "9" қаңтардағы
№ 679 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2014 жылғы "15" желтоқсандағы
№ 782 қаулысына қосымша
Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесі
1.
Арал ауданы:
1)
Жарықкөл
2)
Шөмішкөл
3)
Алаша көл
4)
Райым
5)
Жалаңаш
6)
Қаракөл
7)
Суықкөл
8)
Тұщы көл
9)
Ақшатау-Сорғақ
10)
Лайкөл
11)
Қарашалаң
12)
Домалақ
13)
Қаязды-Бидайкөл
14)
Ақбілек
15)
Қамбаш №1 учаскесі
16)
Қамбаш №2 учаскесі
17)
Қамбаш №3 учаскесі
18)
Қамбаш №4 учаскесі
19)
Қамбаш №5 учаскесі
20)
Мақпалкөл
2.
Қазалы ауданы:
1)
Қашқансу
2)
Қуаңдария
3)
Жайлаукөл
4)
Ақкөл
5)
Қаракөл
6)
Мариямкөл
7)
Тұздыкөл
8)
Томайкөл
9)
Қотан көл
10)
Өтебас
11)
Жанай №1 учаскесі
12)
Жанай №2 учаскесі
13)
Құмкөл
14)
Ащыкөл
15)
Төртқұлақ
16)
Шортанбасат

О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 15 декабря 2014 года № 782 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения"
Постановление акимата Кызылординской области от 9 января 2017 года № 679. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 февраля 2017 года № 5722. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 5 февраля 2019 года № 1318
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 05.02.2019 № 1318 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 15 декабря 2014 года № 782 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4842, опубликовано 22 января 2015 года в газетах "Кызылординские вести" и "Сыр бойы") следующее изменение:
перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение к постановлению
акимата Кызылординской области
от "9" января 2016 года № 679
Приложение к постановлению
акимата Кызылординской области
от "15" декабря 2014 года № 782
Перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения
1.
Аральский район:
1)
Жарыккол
2)
Шомишкол
3)
Алаша кол
4)
Райым
5)
Жаланаш
6)
Каракол
7)
Суыккол
8)
Тущы кол
9)
Акшатау-Соргак
10)
Лайкол
11)
Карашалан
12)
Домалак
13)
Каязды-Бидайкол
14)
Акбилек
15)
участок Камбаш №1
16)
участок Камбаш №2
17)
участок Камбаш №3
18)
участок Камбаш №4
19)
участок Камбаш №5
20)
Макпалкол
2.
Казалинский район:
1)
Кашкансу
2)
Куандария
3)
Жайлаукол
4)
Аккол
5)
Каракол
6)
Мариямкол
7)
Туздыкол
8)
Томайкол
9)
Котан кол
10)
Отебас
11)
участок Жанай №1
12)
участок Жанай №2
13)
Кумкол
14)
Ащыкол
15)
Торткулак
16)
Шортанбасат

17)
Аққұдық
18)
Алтынкөл
19)
Ақкөл-Ердес
3.
Қармақшы ауданы:
1)
Қаракөл
2)
Жетікөл
3)
Тасқын
4)
Лайкөл
5)
Кенжеалы
6)
9-Құдық-Әлтай
7)
Таскөл
8)
Иіркөл
9)
Меней
10)
Қоңыраулы-көлдей
11)
Иіркөл
12)
Домалақ
13)
Бұқабай
14)
Төлеген
15)
Тұзкөл
16)
Шүленкөл
17)
Кетебай-Масақ
18)
Әбдіраш
19)
Сарыөзек
20)
Үңгірлі
21)
Майлыөзек-Қуандария №1 учаскесі
22)
Майлыөзек-Қуандария №2 учаскесі
23)
Қараөзек №2 учаскесі
4.
Жалағаш ауданы:
1)
Бәйбіше
2)
Иіркөл
3)
Шынар
4)
Қаракөл (Қаракеткен ауылы)
5)
Майкөл
6)
Бегім
7)
Қаншиелі
8)
Қарасу
9)
Мақпалкөл
10)
Соркөл
11)
Қаракөл
12)
Иіркөл
13)
Серкеш
14)
Балтажарған
15)
Бесмола
16)
Шағала
17)
Құртшеңгел
18)
Құмшөңкөл
19)
Жетіарал
20)
Құмбөгет-Ызакөл
21)
Жаңадария №3 учаскесі
22)
Жаңадария №4 учаскесі
23)
Жаңадария №5 учаскесі
24)
Адаукөл
25)
Бақаш-Маман
26)
Берімбет
27)
Құмкөл
5.
Сырдария ауданы:
1)
Қазымбет
2)
Байсары
3)
Құндызды
4)
Қаңлыкөл
5)
Қаракөл
6)
Қоғалыкөл
7)
Сейдеке
8)
Мақпалкөл Қожан-Қожа
9)
Қалғандария
10)
Иіркөл
11)
Көктін көл
12)
Тораңғылды-сатыпалды
13)
Жирентай
14)
Кіндіккөл-Базарқұл
15)
Жетікөл
16)
Астаукөл
17)
Көнекбай
18)
Қарамола (Балжансай)
19)
Сорқұдық
20)
Балапанды
21)
Ақтүйе-ауызкөл
22)
Иіркөл
23)
Иіркөл (Құмкөл)-3
24)
Құмкөл
25)
Ызакөл
26)
Қалғандария
27)
Қараой
28)
Ызакөл
29)
Қалғандария-Тереңөзек-1
30)
Қалғандария-Тереңөзек-2
31)
Жаңадария №1 учаскесі
32)
Жаңадария №2 учаскесі
33)
Қараөзек №1 учаскесі
34)
Қалғандария-Айтек
6.
Қызылорда қаласы:
1)
Жаманкөл №1 учаскесі
2)
Жаманкөл №2 учаскесі
3)
Иіркөл ПМК29
4)
Қалғандария-200
5)
Қалғандария
6)
Қалғандария-30
7)
Иіркөл Прудхоз
8)
Иіркөл
9)
Дүтбай
10)
Ермекбай
11)
Сасықкөл
12)
Шортанкөл
13)
Талдыкөл
14)
Мұхамеджан
7.
Шиелі ауданы:
1)
Домалақ
2)
Арғын ызасы
3)
Құмшұқырой
4)
Қараой
5)
Ошақты
6)
Таушұқырой
7)
Сарқұл
8)
Қалғандария
9)
Соркөл
10)
Нәнсай
11)
Ханқожа
12)
Үлкен Барша
13)
Қарақуыс
14)
Қарақұм
15)
Ахмет көл
16)
Итатқан
17)
Сәменкөл
18)
Қамыстықақ
19)
Көктікөл
20)
Тарша
21)
Қырыққұмалақ
22)
Ызакөл
23)
Қасқакөл
24)
Кривое
25)
Ащыкөл
26)
Сасықкөл
27)
Алабие
28)
Жамайка
29)
Жүзбай
30)
Қалғандария
31)
Орыскөл
32)
Тауық
33)
Ызалыкөл
34)
Бидайкөл
8.
Жаңақорған ауданы:
1)
Қандыарал
2)
Нарсоққан
3)
Бозкөл
4)
Жашыкөл
5)
Өзгент
6)
Қойлық-Ата
7)
Имаш
8)
Кіржуған
9)
Жыңғылды сай
10)
Баспақкөл
11)
Тынысбеккөл
12)
Қалғандария №1 учаскесі
13)
Қалғандария №2 учаскесі
14)
Айдархан
15)
Жаманбала-Қамбаркөл
16)
Сауса
17)
Алакөл
18)
Қалғандария-3
19)
Борықты
20)
Иван
21)
Қалғандария
22)
Қожакент
23)
Мамыт
24)
Халал
25)
Шұқырой

17)
Аккудык
18)
Алтынкол
19)
Аккол-Ердес
3.
Кармакшинский район:
1)
Каракол
2)
Жетикол
3)
Таскын
4)
Лайкол
5)
Кенжеалы
6)
9-Кудык-Алтай
7)
Таскол
8)
Иркол
9)
Меней
10)
Коныраулы-колдей
11)
Иркол
12)
Домалак
13)
Букабай
14)
Толеген
15)
Тузкол
16)
Шуленкол
17)
Кетебай-Масак
18)
Абдираш
19)
Сарыозек
20)
Унгирли
21)
участок Майлыозек-Куандария №1
22)
участок Майлыозек-Куандария №2
23)
участок Караозек №2
4.
Жалагашский район:
1)
Байбише
2)
Иркол
3)
Шынар
4)
Каракол (село Каракеткен)
5)
Майкол
6)
Бегим
7)
Каншиели
8)
Карасу
9)
Макпалкол
10)
Соркол
11)
Каракол
12)
Иркол
13)
Серкеш
14)
Балтажарган
15)
Бесмола
16)
Шагала
17)
Куртшенгел
18)
Кумшонкол
19)
Жетиарал
20)
Кумбогет-Ызакол
21)
участок Жанадария №3
22)
участок Жанадария №4
23)
участок Жанадария №5
24)
Адаукол
25)
Бакаш-Маман
26)
Беримбет
27)
Кумкол
5.
Сырдарьинский район:
1)
Казымбет
2)
Байсары
3)
Кундызды
4)
Канлыкол
5)
Каракол
6)
Когалыкол
7)
Сейдеке
8)
Макпалкол Кожан-Кожа
9)
Калгандария
10)
Иркол
11)
Коктин кол
12)
Торангылды-сатыпалды
13)
Жирентай
14)
Киндиккол-Базаркул
15)
Жетикол
16)
Астаукол
17)
Конекбай
18)
Карамола (Балжансай)
19)
Соркудык
20)
Балапанды
21)
Актуйе-ауызкол
22)
Иркол
23)
Иркол (Кумкол)-3
24)
Кумкол
25)
Ызакол
26)
Калгандария
27)
Караой
28)
Ызакол
29)
Калгандария-Теренозек-1
30)
Калгандария-Теренозек-2
31)
участок Жанадария №1
32)
участок Жанадария №2
33)
участок Караозек №1
34)
Калгандария-Айтек
6.
Город Кызылорда:
1)
участок Жаманкол №1
2)
участок Жаманкол №2
3)
Иркол ПМК29
4)
Калгандария-200
5)
Калгандария
6)
Калгандария-30
7)
Иркол Прудхоз
8)
Иркол
9)
Дутбай
10)
Ермекбай
11)
Сасыккол
12)
Шортанкол
13)
Талдыкол
14)
Мухамеджан
7.
Шиелийский район:
1)
Домалак
2)
Аргын ызасы
3)
Кумшукырой
4)
Караой
5)
Ошакты
6)
Таушукырой
7)
Саркул
8)
Калгандария
9)
Соркол
10)
Нансай
11)
Ханкожа
12)
Улкен Барша
13)
Каракуыс
14)
Каракум
15)
Ахмет кол
16)
Итаткан
17)
Саменкол
18)
Камыстыкак
19)
Коктикол
20)
Тарша
21)
Кырыккумалак
22)
Ызакол
23)
Каскакол
24)
Кривое
25)
Ащыкол
26)
Сасыккол
27)
Алабие
28)
Жамайка
29)
Жузбай
30)
Калгандария
31)
Орыскол
32)
Тауык
33)
Ызалыкол
34)
Бидайкол
8.
Жанакорганский район:
1)
Кандыарал
2)
Нарсоккан
3)
Бозкол
4)
Жашыкол
5)
Озгент
6)
Койлык-Ата
7)
Имаш
8)
Киржуган
9)
Жынгылды сай
10)
Баспаккол
11)
Тынысбеккол
12)
участок Калгандария №1
13)
участок Калгандария №2
14)
Айдархан
15)
Жаманбала-Камбаркол
16)
Сауса
17)
Алакол
18)
Калгандария-3
19)
Борыкты
20)
Иван
21)
Калгандария
22)
Кожакент
23)
Мамыт
24)
Халал
25)
Шукырой