"2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 71 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 ақпандағы № 88 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 ақпанда № 5733 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 71 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5672 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 24 желтоқсанда "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 168 883 779,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 217 033,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 234 230,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 300,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 159 424 216,6 мың теңге;
2) шығындар – 167 328 475,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 545 103,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 9 420 821,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 875 718,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 765 149,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 765 149,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 754 948,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 754 948,4 мың теңге.";
4-тармақ жаңа мазмұндағы 14) тармақшамен толықтырылсын:
"14) нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыру.";
6-тармақ жаңа мазмұндағы 7), 8) тармақшаларымен толықтырылсын:
"7) сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту;
8) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау.";
жаңа мазмұндағы 8-1, 8-2 тармақтармен толықтырылсын:
"8-1. Аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттеріне облыстық бюджет қаражаты есебінен 2017 жылға арналған несиелердің бөлінуі облыс әкімдігінің қаулысы негізінде тұрғын үй жобалау және (немесе) салу айқындалады.

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 71 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 15 февраля 2017 года № 88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 февраля 2017 года № 5733. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 71 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5672, опубликовано 24 декабря 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 168 883 779,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 217 033,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –234 230,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 300,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 159 424 216,6 тысяч тенге;
2) затраты – 167 328 475,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 545 103,5 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 9 420 821,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 875 718,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 765 149,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 765 149,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 754 948,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 754 948,4 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктом 14) нового содержания:
"14) реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства.";
пункт 6 дополнить подпунктами 7), 8) нового содержания:
"7) развитие системы водоснабжения и водоотведения;
8) проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда.";
дополнить пунктами 8-1, 8-2 нового содержания:
"8-1. Распределение кредитов бюджетам районов и города Кызылорды на 2017 год за счет средств областного бюджета определяется на основании постановления акимата области на проектирование и (или) строительство жилья.

8-2. Аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттерінен электронды құжат айналымы бірыңғай жүйесінің орталықтандырылуына байланысты 70 046 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылсын.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс
11-сессиясының төрағасы И. Шағыртаев
Қызылорда облыстық
мәслихаты хатшысы Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2017 жылғы "15" ақпандағы
кезектен тыс 11-сессиясының
№ 88 шешіміне
1-қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының
2016 жылғы "12" желтоқсандағы
10-сессиясының № 71 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

8-2. В связи с централизацией единой системы электронного документооборота предусмотреть поступления с бюджетов районов и города Кызылорда в областной бюджет в сумме 70 046 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 11 сессии
Кызылординского областного маслихата И. Шагиртаев
Секретарь Кызылординского
областного маслихата Н. Байкадамов
Приложение 1
к решению внеочередной 11 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "15" февраля 2017 года № 88
Приложение 1
к решению 10 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "12" декабря 2016 года № 71
Областной бюджет на 2017 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

23 538 315,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
18 935 924,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
163 557,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
39 222,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
428 281,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
141 802,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
174 363,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
272 489,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6 029 339,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 311 935,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
56 292,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 040 720,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
39 449,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
22 332,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
342 621,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
250 659,0
021
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
83 336,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
537 330,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
412 634,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 849 817,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
31 401,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 765 723,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету

23 538 315,7
253
Управление здравоохранения области
18 935 924,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
163 557,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
39 222,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
428 281,0
006
Услуги по охране материнства и детства
141 802,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
174 363,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
272 489,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 029 339,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
2 311 935,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
56 292,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 040 720,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
39 449,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
22 332,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
342 621,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
250 659,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
83 336,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
537 330,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
412 634,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 849 817,0
029
Областные базы спецмедснабжения
31 401,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 765 723,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда

7 301,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
182 884,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
752 437,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 602 391,7
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 602 391,7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 532 997,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 225 557,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 409,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
269 795,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
414 852,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
7,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
833 827,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
559 090,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
445 913,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
205 733,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2 457,0
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
888 001,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
5 438,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

7 301,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
182 884,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
752 437,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 602 391,7
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 602 391,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 532 997,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 225 557,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
110 409,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
269 795,0
003
Социальная поддержка инвалидов
414 852,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
833 827,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
559 090,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
445 913,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
205 733,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 457,0
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
888 001,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 438,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

274 122,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
157 478,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
132 388,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
60 380,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
50 971,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
814 696,0
261
Облыстың білім басқармасы
194 801,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
145 699,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
49 102,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 032,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 032,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 098,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 098,0
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
15 083,0
014
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
15 083,0
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
67 426,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
67 426,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 285 433,3
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 023 735,7
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
97 240,6
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
10 000,0
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 217 584,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2 455 724,0

274 122,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
157 478,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
132 388,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
60 380,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
50 971,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
814 696,0
261
Управление образования области
194 801,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
145 699,0
037
Социальная реабилитация
49 102,0
263
Управление внутренней политики области
25 032,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25 032,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 098,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5 098,0
289
Управление предпринимательства и туризма области
15 083,0
014
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
15 083,0
295
Управление по контролю в сфере труда области
67 426,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
67 426,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 285 433,3
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 023 735,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
97 240,6
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
10 000,0
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 217 584,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 455 724,0

471 674,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
23 391,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
357,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 132 777,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
6 000,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
499 071,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
16 103,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 408 242,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
4 600,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
935 442,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
17 700,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
5 969,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
281 482,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 022,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
5 963,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
230 497,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
57 924,0
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 924,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
210 253,6
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
144 002,6
001
Жергілікті деңгейде құрлыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123 848,6
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
20 154,0
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
66 251,0

471 674,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
23 391,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
357,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 132 777,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
6 000,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
499 071,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
16 103,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 408 242,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
4 600,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
935 442,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
17 700,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
5 969,0
719
Управление ветеринарии области
281 482,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
45 022,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
5 963,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
230 497,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
57 924,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
57 924,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
210 253,6
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
144 002,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
123 848,6
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
20 154,0
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
66 251,0

001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 251,0
12
Көлiк және коммуникация
6 885 941,4
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6 885 941,4
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 011,4
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
955 805,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
137 595,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
17 682,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 512 996,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 199 850,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
2 998 002,0
13
Басқалар
3 098 113,0
120
Облыс әкімінің аппараты
415 742,0
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
415 742,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
400 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
400 000,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
188 751,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
188 751,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
318 772,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
318 772,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
445 319,0
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
445 319,0
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
98 943,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 943,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
29 333,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
29 333,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
412 607,0
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
412 607,0
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
66 251,0
12
Транспорт и коммуникации
6 885 941,4
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6 885 941,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
64 011,4
002
Развитие транспортной инфраструктуры
955 805,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
137 595,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
17 682,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
1 512 996,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 199 850,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 998 002,0
13
Прочие
3 098 113,0
120
Аппарат акима области
415 742,0
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
415 742,0
253
Управление здравоохранения области
400 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
400 000,0
257
Управление финансов области
188 751,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
188 751,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
318 772,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
318 772,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
445 319,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
445 319,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
98 943,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
98 943,0
285
Управление физической культуры и спорта области
29 333,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
29 333,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
412 607,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
412 607,0
289
Управление предпринимательства и туризма области