"2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 71 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 16 мамырдағы № 116 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 мамырда № 5841 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 71 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5672 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 24 желтоқсанда "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде жарияланған, "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 26 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 174 801 844,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 217 033,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 234 230,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 300,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 163 342 281,4 мың теңге;
2) шығындар – 173 455 710,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 692 485,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 10 973 651,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 281 165,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 768 149,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 768 149,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 114 500,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 114 500,6 мың теңге.";
6-тармақ жаңа мазмұндағы 9), 10), 11), 12), 13) тармақшаларымен толықтырылсын:
"9) бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау;
10) әлеуметтік нысандарды дамыту;
11) абаттандыру;
12) мал көміндісінің құрылысы;
13) мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту.";
7-тармақ жаңа мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) жылу-энергетикалық жүйесін дамыту.";

"О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 71 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 16 мая 2017 года № 116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 мая 2017 года № 5841. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 71 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5672, опубликовано 24 декабря 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", информационно – правовая система "Әділет" от 26 декабря 2016 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 174 801 844,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 217 033,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –2 234 230,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 300,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 163 342 281,4 тысяч тенге;
2) затраты – 173 455 710,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 692 485,7 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 10 973 651,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 281 165,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 768 149,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 768 149,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 114 500,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 114 500,6 тысяч тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктами 9), 10), 11), 12), 13) нового содержания:
"9) строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования;
10) развитие социальных объектов;
11) благоустройство;
12) строительство скотомогильников;
13) развитие объектов государственных органов.";
пункт 7 дополнить подпунктом 4) нового содержания:
"4) развитие теплоэнергетической системы.";

8-тармақ жаңа мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын:
"2) жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялау және құрылысы.";
жаңа мазмұндағы 8-3 тармақпен толықтырылсын:
"8-3. Сырдария, Қармақшы, Жаңақорған аудандары және Қызылорда қаласы бюджеттерінен 2016 жылы бөлінген трансферттердің мақсатсыз пайдаланылған 24 028,9 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтарылсын.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 288 751,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс мәслихатының
13-сессиясының төрағасы хатшысы
А. Махамбетов Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2017 жылғы "16" мамырдағы
13-сессиясының № 116 шешіміне
қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының
2016 жылғы "12" желтоқсандағы
10-сессиясының № 71 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

пункт 8 дополнить подпунктом 2) нового содержания:
"2) реконструкция и строительство систем тепло, водоснабжения и водоотведения.";
дополнить пунктом 8-3 нового содержания:
"8-3. Возврат трансфертов в областной бюджет, выделенных в 2016 году, использованных не по целевому назначению, в сумме 24 028,9 тысяч тенге с бюджетов Сырдарьинского, Кармакшинского, Жанакорганского районов и города Кызылорды.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2017 год в сумме 288 751,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Секретарь
внеочередной 13 сессии Кызылординского
Кызылординского областного маслихата
областного маслихата
А. Махамбетов Н. Байкадамов
Приложение
к решению 13 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "16" мая 2017 года № 116
Приложение 1
к решению 10 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "12" декабря 2016 года № 71
Областной бюджет на 2017 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

137 394,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
380 388,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
699 910,5
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 528 459,5
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 222 801,5
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
305 658,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
8 866 781,0
008
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
48 275,0
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
1 070 280,7
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7 648 225,3
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
100 000,0
05
Денсаулық сақтау
24 600 602,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19 108 035,9
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
171 462,9
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
39 222,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
428 281,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
141 802,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
174 363,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
272 029,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6 029 339,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 311 935,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
56 292,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 138 557,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
39 449,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер

137 394,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
380 388,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
699 910,5
285
Управление физической культуры и спорта области
2 528 459,5
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 222 801,5
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
305 658,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
8 866 781,0
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
48 275,0
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
1 070 280,7
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
7 648 225,3
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
100 000,0
05
Здравоохранение
24 600 602,1
253
Управление здравоохранения области
19 108 035,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
171 462,9
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
39 222,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
428 281,0
006
Услуги по охране материнства и детства
141 802,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
174 363,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
272 029,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 029 339,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
2 311 935,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
56 292,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 138 557,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
39 449,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения

22 332,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
342 621,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
250 659,0
021
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
83 336,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
579 905,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
412 634,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 824 492,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
31 401,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 815 302,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
7 301,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
182 884,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
752 437,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 492 566,2
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 492 566,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 500 376,6
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 192 956,4
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 409,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
292 055,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
419 221,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
7,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
829 819,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

22 332,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
342 621,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
250 659,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
83 336,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
579 905,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
412 634,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 824 492,0
029
Областные базы спецмедснабжения
31 401,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 815 302,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
7 301,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
182 884,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
752 437,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 492 566,2
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 492 566,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 500 376,6
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 192 956,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
110 409,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
292 055,0
003
Социальная поддержка инвалидов
419 221,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
829 819,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах

557 614,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
382 844,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
214 972,8
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2 457,0
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
888 001,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
273 856,2
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
157 478,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
132 388,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
60 380,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
64 008,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
807 446,4
261
Облыстың білім басқармасы
194 801,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
145 699,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
49 102,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 032,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 032,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 098,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 098,0
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
15 083,0
014
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту

557 614,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
382 844,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
214 972,8
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 457,0
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
888 001,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
273 856,2
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
157 478,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
132 388,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
60 380,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
64 008,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
807 446,4
261
Управление образования области
194 801,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
145 699,0
037
Социальная реабилитация
49 102,0
263
Управление внутренней политики области
25 032,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25 032,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 098,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5 098,0
289
Управление предпринимательства и туризма области
15 083,0
014
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

15 083,0
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
67 406,2
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
67 406,2
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 013 480,9
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 030 281,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96 612,1
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
122 022,0
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 321 640,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2 455 724,0
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
2 851 067,4
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
768 701,5
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
414 514,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 983 199,9
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 996 340,3
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 986 859,6
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
8 096 824,8
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
830 494,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
197 829,0
007
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
600 278,0
010
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
31 733,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
654,0
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
2 225 440,5
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет және архив ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 906,0
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
156 748,2
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
257 227,0
008
Театр және музыка өнерін қолдау
722 261,4
009
Облыстық кiтапханалардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
191 839,0
010
Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету

15 083,0
295
Управление по контролю в сфере труда области
67 406,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
67 406,2
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 013 480,9
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 030 281,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
96 612,1
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
122 022,0
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 321 640,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 455 724,0
038
Развитие коммунального хозяйства
2 851 067,4
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
768 701,5
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
414 514,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 983 199,9
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 996 340,3
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 986 859,6
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
8 096 824,8
263
Управление внутренней политики области
830 494,0
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
197 829,0
007
Услуги по проведению государственной информационной политики
600 278,0
010
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
31 733,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
654,0
273
Управление культуры, архивов и документации области
2 225 440,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом
76 906,0
005
Поддержка культурно-досуговой работы
156 748,2
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
257 227,0
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
722 261,4
009
Обеспечение функционирования областных библиотек
191 839,0
010
Обеспечение сохранности архивного фонда

745 058,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
1 153,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
947 500,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
74 032,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
388 475,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
11 903,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
8 638 608,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134 940,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
439 250,0
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
397 295,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 899,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
15 883,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 994 000,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
51 367,0
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
200 000,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
471 674,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
23 391,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
357,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 132 777,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
6 000,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 486 852,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 408 242,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
3 400,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
635 442,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау

745 058,0
006
Охрана животного мира
1 153,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
947 500,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
74 032,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
388 475,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
11 903,0
255
Управление сельского хозяйства области
8 638 608,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
134 940,0
002
Поддержка семеноводства
439 250,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
397 295,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 899,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
15 883,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 994 000,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
51 367,0
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
200 000,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
471 674,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
23 391,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
357,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 132 777,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
6 000,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 486 852,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 408 242,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
3 400,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
635 442,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов

17 700,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
184 957,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
27 213,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
5 969,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
255 645,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 022,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
5 963,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
204 660,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
57 923,9
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 923,9
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
325 635,3
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
260 674,0
001
Жергілікті деңгейде құрлыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123 371,6
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
137 302,4
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
64 961,3
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 961,3
12
Көлiк және коммуникация
7 421 145,9
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 421 145,9
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93 500,1
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
935 416,7
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
122 415,3
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
82 626,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 623 714,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 200 075,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
3 363 398,8
13
Басқалар
3 201 798,5
120
Облыс әкімінің аппараты
417 627,5
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету

17 700,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
184 957,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
27 213,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
5 969,0
719
Управление ветеринарии области
255 645,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
45 022,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
5 963,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
204 660,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
57 923,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
57 923,9
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
325 635,3
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
260 674,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
123 371,6
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
137 302,4
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
64 961,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
64 961,3
12
Транспорт и коммуникации
7 421 145,9
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 421 145,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
93 500,1
002
Развитие транспортной инфраструктуры
935 416,7
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
122 415,3
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
82 626,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
1 623 714,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 200 075,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 363 398,8
13
Прочие
3 201 798,5
120
Аппарат акима области
417 627,5
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"

417 627,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
400 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
400 000,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
288 751,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
288 751,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
318 772,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
318 772,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
445 319,0
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
445 319,0
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
100 743,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 743,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
29 333,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
29 333,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
412 607,0
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
412 607,0
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
788 646,0
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
10 000,0
006
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
664 619,0
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
9 027,0
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
105 000,0
14
Борышқа қызмет көрсету
16 114,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
16 114,0
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
9 335,0
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
6 779,0
15
Трансферттер
62 200 712,5
257
Облыстың қаржы басқармасы
62 200 712,5
007
Субвенциялар
61 489 726,0
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
237 503,6
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару

417 627,5
253
Управление здравоохранения области
400 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
400 000,0
257
Управление финансов области
288 751,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
288 751,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
318 772,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
318 772,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
445 319,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
445 319,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
100 743,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
100 743,0
285
Управление физической культуры и спорта области
29 333,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
29 333,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
412 607,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
412 607,0
289
Управление предпринимательства и туризма области
788 646,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
10 000,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
664 619,0
008
Поддержка предпринимательской деятельности
9 027,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
105 000,0
14
Обслуживание долга
16 114,0
257
Управление финансов области
16 114,0
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
9 335,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
6 779,0
15
Трансферты
62 200 712,5
257
Управление финансов области
62 200 712,5
007
Субвенции
61 489 726,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
237 503,6
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан