"Жекешелендірудің кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 338 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 30 маусымдағы № 825 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 шілдеде № 5899 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2021 жылғы 27 тамыздағы № 346 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 27.08.2021 № 346 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жекешелендірудің кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 338 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5382 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 15 наурызда жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"7.
"Қызылорда облысының аумақтық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 49% жарғылық капиталға қатысу үлесі
желтоқсан
2017 жыл
тендер нысанында сауда-саттық
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Қ.Д. Ысқақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев

О внесении дополнения в постановление акимата Кызылординской области от 10 февраля 2016 года № 338 "О некоторых вопросах приватизации"
Постановление акимата Кызылординской области от 30 июня 2017 года № 825. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 июля 2017 года № 5899. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 27 августа 2021 года № 346
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 27.08.2021 № 346 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 10 февраля 2016 года № 338 "О некоторых вопросах приватизации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5382, опубликовано 15 марта 2016 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести") следующее дополнение:
приложение указанного постановления дополнить строкой следующего содержания:
"7.
49 % доля участия в уставном капитале товарищества с ограниченной ответственностью "Региональный центр государственно-частного партнерства Кызылординской области"
декабрь
2017 года
торги в форме тендера
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Искакова К.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев