Қызылорда облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін айқындау туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 27 маусымдағы № 820 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 шілдеде № 5904 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2021 жылғы 27 тамыздағы № 346 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 27.08.2021 № 346 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Тірек ауылдық елді мекендерді айқындау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 2 ақпандағы № 53 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 13375 нөмірімен тіркелген) бекітілген Тірек ауылдық елді мекендерді айқындау әдістемесінің 6-тармағына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. "Қызылорда облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық органында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялауға жолдануын, сондай-ақ, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі
______________ Т. Сүлейменов
2017 жылғы "27" маусым
Қызылорда облысы әкімдігінің
2017 жылғы "27" маусымдағы
№ 820 қаулысына
қосымша
Қызылорда облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесі
Аудан атауы
Ауылдық округ атауы
Тірек ауылдық елді мекеннің атауы
1
2
3
4
1
Арал
Сексеуіл
Сексеуіл ауылы
2
Арал
Қамыстыбас
Қамыстыбас стансасы
3
Арал
Октябрь
Шижаға ауылы
4
Қазалы
Арықбалық
Жанқожа батыр атындағы ауыл
5
Қазалы
Өркендеу
Өркендеу ауылы
6
Қармақшы
ІІІ Интернационал
ІІІ Интернационал ауылы
7
Қармақшы
Төретам
Төретам ауылы
8
Жалағаш
Аққұм
Аққұм ауылы
9
Жалағаш
Мәдениет
Мәдениет ауылы
10
Сырдария
Ақжарма
Ақжарма ауылы
11
Сырдария
Бесарық
Бесарық ауылы
12
Шиелі
Еңбекші
Еңбекші ауылы
13
Шиелі
Сұлутөбе
Сұлутөбе ауылы
14
Жаңақорған
Аққорған
Түгіскен ауылы
15
Жаңақорған
Төменарық
Төменарық ауылы
16
Жаңақорған
Ақкүйіқ
Бірлік ауылы

Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 27 июня 2017 года № 820. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 июля 2017 года № 5904. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 27 августа 2021 года № 346
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 27.08.2021 № 346 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 Методики определения опорных сельских населенных пунктов, утвержденной приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 2 февраля 2016 года № 53 "Об утверждении методики определения опорных сельских населенных пунктов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13375) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень опорных сельских населенных пунктов Кызылординской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кызылординской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе Министерства юстиции Республики Казахстан;
в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе Министерства юстиции Республики Казахстан направление его копий на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, а также в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан" для внесения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_________________ Т. Сулейменов
"27" июня 2017 года
Приложение
к постановлению
акимата Кызылординской области
от "27" июня 2017 года № 820
Перечень опорных сельских населенных пунктов Кызылординской области
Наименование района
Наименование сельского округа
Наименование опорного сельского населенного пункта
1
2
3
4
1
Аральский
Саксаульский
село Саксаульский
2
Аральский
Камыстыбасский
станция Камыстыбас
3
Аральский
Октябрьский
село Шижага
4
Казалинский
Арыкбалыкский
село имени Жанкожа батыра
5
Казалинский
Уркендеуский
село Уркендеу
6
Кармакшинский
ІІІ Интернациональный
село ІІІ Интернационал
7
Кармакшинский
Торетамский
село Торетам
8
Жалагашский
Аккумский
село Аккум
9
Жалагашский
Мадениетский
село Мадениет
10
Сырдарьинский
Акжарминский
село Акжарма
11
Сырдарьинский
Бесарыкский
село Бесарык
12
Шиелийский
Енбекшинский
село Енбекши
13
Шиелийский
Сулутюбинский
село Сулутюбе
14
Жанакорганский
Аккорганский
село Тугискен
15
Жанакорганский
Томенарыкский
село Томенарык
16
Жанакорганский
Аккуикский
село Бирлик