"2017 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 сәуірдегі №759 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 қыркүйектегі № 884 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қазанда № 5984 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 30 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 14 шілдедегі № 295 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 15360 нөмірімен тіркелген) және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2017 жылғы 25 тамыздағы № 3-1-9/22050 хатына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2017 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 сәуірдегі № 759 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5800 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 26 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген субсидиялау бағыттары бойынша нормативтер, сондай-ақ, субсидиялар көлемдері осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.

О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 12 апреля 2017 года №759 "О субсидировании развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2017 год"
Постановление акимата Кызылординской области от 28 сентября 2017 года № 884. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 октября 2017 года № 5984. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с приказом заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 июля 2017 года № 295 "О внесении изменения в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 января 2017 года № 30 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 15360) и письмом Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 августа 2017 года № 3-1-9/22050 акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 12 апреля 2017 года № 759 "О субсидировании развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5800, опубликовано 26 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан ) следующее изменение:
нормативы, а также объемы субсидий по направлениям субсидирования, утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы "28" қыркүйектегі № 884 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы "12" сәуірдегі №759 қаулысымен бекітілген
Субсидиялау бағыттары бойынша нормативтер, сондай-ақ, субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағыты
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидия көлемі
бас,
тонна
мың теңге
Етті мал шаруашылығы
1.
Асыл тұқымдық және селекциялық жұмыс жүргізу
1.1
Тауарлы аналық бас

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение к постановлению акимата Кызылординской области от "28" сентября 2017 года № 884
Утверждены постановлением акимата Кызылординской области от "12" апреля 2017 года №759
Нормативы, а также объемы субсидий по направлениям субсидирования
Направление субсидирования
Нормативы субсидий на
1 единицу, тенге
Объем субсидии
голов, тонн
тысячи тенге
Мясное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы
1.1
Товарное маточное поголовье