"2017 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 сәуірдегі №759 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 қарашада № 946 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 қарашада № 6049 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 30 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 14813 нөмірімен тіркелген) және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2017 жылғы 1 қарашадағы № 3-1-9/29419 хатына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2017 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 сәуірдегі № 759 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5800 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 26 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
аталған қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мыналар:
1) субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялау нормативтері және көлемдері осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
2) ауыл шаруашылығы жануарлары азығына жұмсалған шығындар құнын арзандату бағыты бойынша өлшемшарттар мен талаптар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
аталған қаулымен бекітілген субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялау нормативтері және көлемдері осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
ауыл шаруашылығы жануарлары азығына жұмсалған шығындар құнын арзандату бағыты бойынша өлшемшарттар мен талаптар аталған қаулының 2-қосымшасымен осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Кызылординской области от 12 апреля 2017 года №759 "О субсидировании развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2017 год"
Постановление акимата Кызылординской области от 21 ноября 2017 года № 946. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 ноября 2017 года № 6049. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с приказом заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 января 2017 года № 30 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 14813) и письмом Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 ноября 2017 года № 3-1-9/29419 акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 12 апреля 2017 года № 759 "О субсидировании развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5800, опубликовано 26 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Утвердить:
1) нормативы и объемы субсидирования по направлениям субсидирования согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) критерии и требования по направлению удешевления стоимости затрат на корма сельскохозяйственных животных согласно приложению 2 к настоящему постановлению.";
нормативы и объемы субсидирования по направлениям субсидирования, утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
критерии и требования по направлению удешевления стоимости затрат на корма сельскохозяйственных животных дополнить приложением 2 указанного постановления согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы "21" қарашадағы № 946 қаулысына 1-қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы "12" сәуірдегі № 759 қаулысына 1-қосымша
Субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялау нормативтері мен көлемдері
Субсидиялау бағыты
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидия көлемі
бас,
тонна
мың теңге
Етті мал шаруашылығы
1.
Асыл тұқымдық және селекциялық жұмыс жүргізу
1.1
Тауарлы аналық бас

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение 1 к постановлению акимата Кызылординской области от "21" ноября 2017 года № 946
Утвержден постановлением акимата Кызылординской области от "12" апреля 2017 года № 759
Нормативы и объемы субсидирования по направлениям субсидирования
Направление субсидирования
Нормативы субсидий на
1 единицу, тенге
Объем субсидии
голов, тонн
тысячи тенге
Мясное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы
1.1
Товарное маточное поголовье

324501
3.
Жыл айналым байлауда тұратын 400 бастан жоғары аналығы бар сүт бағытындағы асыл тұқымды ірі қара малды өсірумен айналысатын шаруашылықтың өз төлі есебінен мал басын толықтыратын төлдерін күту
251692
156
39264
Барлығы
х
х
1413326,9
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы "21" қарашадағы № 946 қаулысына 2-қосымша
Ауыл шаруашылығы жануарлары азығына жұмсалған шығындар құнын арзандату бағыты бойынша өлшемшарттар мен талаптар
Субсидиялау бағыты
Өлшемшарттар мен талаптар
1
Ауыл шаруашылығы жануарлары азығына жұмсалған шығындар құнын арзандату
Жыл айналым байлауда тұратын 400 бастан жоғары асыл тұқымды сүт бағытындағы МІҚ малының аналығын күту
ағымдағы жылдың 1 қаңтарына меншігіндегі аналық сиырлар саны 400 бастан кем емес;
малдың бірдейлендіру нөмірінің болуы және мал басының ауыл шаруашылығы малдарының сәйкестендіру базасы мен ақпараттық талдау жүйесінде тіркеуде болуы;
ветеринариялық, ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды ұйымдастыру, жүзеге асыру және зоотехникалық есепті жүргізу
Жыл айналым байлауда тұратын 400 бастан жоғары аналығы бар сүт бағытындағы асыл тұқымды ірі қара малды өсірумен айналысатын шаруашылықтың өз төлі есебінен мал басын толықтыратын төлдерін күту
ағымдағы жылдың 1 қаңтарына меншігіндегі аналық сиырлар саны 400 бастан кем емес;
малдың бірдейлендіру нөмірінің болуы және мал басының ауыл шаруашылығы малдарының сәйкестендіру базасы мен ақпараттық талдау жүйесінде тіркеуде болуы;
ветеринариялық, ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды ұйымдастыру, жүзеге асыру және зоотехникалық есепті жүргізу

324501
3.
Содержание ремонтного молодняка хозяйства по воспроизводству племенного крупного рогатого скота молочного направления от 400 голов маточного поголовья и выше, находящиеся в круглогодичном стойловом содержании
251692
156
39264
Итого
х
х
1413326,9
Приложение 2 к постановлению акимата Кызылординской области от "21" ноября 2017 года № 946
Критерии и требования по направлению удешевления стоимости затрат на корма сельскохозяйственных животных
Направление субсидирования
Критерии и требования
1
Удешевление стоимости затрат на корма сельскохозяйственных животных
Содержание маточного поголовья племенного крупного рогатого скота молочного направления от 400 голов и выше, находящихся в круглогодичном стойловом содержании
наличие собственного маточного поголовья коров на 1 января текущего года не менее 400 голов;
наличие идентификационных номеров животных и регистрация поголовья в базе идентификации сельскохозяйственных животных и информационной аналитической системы;
организация, осуществление ветеринарных, ветеринарно-санитарных мероприятий и ведение зоотехнического учета
Содержание ремонтного молодняка хозяйства по воспроизводству племенного крупного рогатого скота молочного направления от 400 голов маточного поголовья и выше, находящихся в круглогодичном стойловом содержании
наличие собственного маточного поголовья коров на 1 января текущего года не менее 400 голов;
наличие идентификационных номеров животных и регистрация поголовья в базе идентификации сельскохозяйственных животных и информационной аналитической системы;
организация, осуществление ветеринарных, ветеринарно-санитарных мероприятий и ведение зоотехнического учета