2018-2019 жылдарға арналған Қызылорда облысындағы спорттың басым түрлерінің өңірлік тізбесін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 30 қарашадағы № 959 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 желтоқсанда № 6066 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 3 шiлдедегi Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2018-2019 жылдарға арналған Қызылорда облысындағы спорттың басым түрлерінің өңірлік тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Р.Р. Рүстемовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысы әкімінің
міндетін атқарушы
Қ. Ысқақов
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және спорт министрі
______________ А. Мұхамедиұлы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы "30" қарашадағы № 959 қаулысына қосымша
2018-2019 жылдарға арналған Қызылорда облысындағы спорттың басым түрлерінің өңірлік тізбесі
Спорт түрлерінің атауы
Топтар
атауы
Олимпиадалық емес спорт түрлерінің атауы
Жазғы олимпиадалық
спорт түрлерінің
атауы
Қысқы олимпиадалық спорт түрлерінің
атауы
Ұлттық спорт түрлерінің
атауы
Паралимпия-лық спорт түрлерінің атауы
"А" тобы
1.
Әмбебап жекпе-жек
Ауыр атлетика
Мәнерлеп сырғанау
Жекпе-жек
Армрестлинг
2.
Белбеу күресі
Бокс
Қазақ күресі
Отырып ойнау волейболы
3.
Кикбоксинг
Байдарка мен каноэде есу
Тоғызқұмалақ
Жеңіл атлетика
4.
Пауэрлифтинг
Волейбол
Пауэрлифтинг
5.
Самбо
Гандбол
Дзюдо
6.
Шахмат
Грек-рим күресі
Арбадағы би
7.
Дзюдо
Жағажай волейболы
8.
Еркін күрес (ерлер, әйелдер)
Үстел теннисі
9.
Жеңіл атлетика
10.
Каратэ-до
11.
Стенд ату
12.
Таеквондо
"В" тобы
1.
Гір спорты
Баскетбол
Шайбалы хоккей
Аударыспақ
2.
Киокушинкай-кан каратэ
Велосипед спорты
Көкпар
3.
Тай бокс
Жүзу
Теңге ілу
4.
Ушу саньшау
Көгалдағы хоккей
5.
Қазіргі бессайыс
6.
Футбол
"С" тобы
1.
Әскери самбо
Көркем гимнастика
Шорт-трек
Асық ату
2.
Грэпплинг
Теннис
Бәйге
3.
Джиу-джитсу
Жамбы ату
4.
Қоян-қолтық күрес
5.
ММА
6.
Панкратион
7.
Президенттік көпсайыс
8.
Спорттық туризм
9.
Сурдо баскетбол
10.
Сурдо волейбол
11.
Сурдо дойбы
12.
Сурдо үстел теннисі
13.
Сурдо шахмат

Об утверждении регионального перечня приоритетных видов спорта в Кызылординской области на 2018-2019 годы
Постановление акимата Кызылординской области от 30 ноября 2017 года № 959. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 декабря 2017 года № 6066. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить региональный перечень приоритетных видов спорта в Кызылординской области на 2018-2019 годы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Рустемова Р.Р.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Кызылординской области
К. Искаков
СОГЛАСОВАНО
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан
_______________А. Мухамедиулы
Приложение к постановлению акимата Кызылординской области от "30" ноября 2017 года № 959
Региональный перечень приоритетных видов спорта в Кызылординской области на 2018-2019 годы
Наименование видов спорта
Наименование группы
Наименование неолимпийских видов спорта
Наименование летних олимпийских видов спорта
Наименование зимних олимпийских видов спорта
Наименование национальных видов спорта
Наименование паралимпийских видов спорта
Группа "А"
1.
Универсальный бой
Тяжелая атлетика
Фигурное катание
Жекпе-жек
Армрестлинг
2.
Борьба на поясах
Бокс
Казак курес
Волейбол сидя
3.
Кикбоксинг
Гребля на байдарках и каноэ
Тогызкумалак
Легкая атлетика
4.
Пауэрлифтинг
Волейбол
Пауэрлифтинг
5.
Самбо
Гандбол
Дзюдо
6.
Шахматы
Борьба греко-римская
Танцы на колясках
7.
Дзюдо
Пляжный волейбол
8.
Борьба вольная (мужчины, женщины)
Настольный теннис
9.
Легкая атлетика
10.
Каратэ-до
11.
Стендовая стрельба
12.
Таеквондо
Группа "В"
1.
Гиревой спорт
Баскетбол
Хоккей с шайбой
Аударыспак
2.
Каратэ киокушинкай-кан
Велосипедный спорт
Кокпар
3.
Тайский бокс
Плавание
Теңге ілу
4.
Ушу саньшау
Хоккей на траве
5.
Современное пятиборье
6.
Футбол
Группа "С"
1.
Боевое самбо
Гимнастика художественная
Шорт-трек
Асык ату
2.
Грэпплинг
Теннис
Байге
3.
Джиу-джитсу
Жамбы ату
4.
Рукопашный бой
5.
ММА
6.
Панкратион
7.
Президентское многоборье
8.
Спортивный туризм
9.
Сурдо баскетбол
10.
Сурдо волейбол
11.
Сурдо шашки
12.
Сурдо настольный теннис
13.
Сурдо шахмат