2017 жылы өткiзiлетiн бiрыңғай мемлекеттiк сатып алулардың кейбiр мәселелерi туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 6944 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 ақпанда № 5734 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының 8-бабының 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Қызылорда қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

О некоторых вопросах проведения единых государственных закупок в 2017 году
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 27 января 2017 года № 6944. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 февраля 2017 года № 5734. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Тапсырыс берушiлер үшiн мемлекеттiк сатып алуды бiрыңғай ұйымдастырушы болып "Қызылорда қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлiмi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi айқындалсын.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын жұмыстар айқындалсын.
3. "Қызылорда қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлiмi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнiң басшысы заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.

1. Определить коммунальное государственное учреждение "Кызылординский городской отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции" единым организатором государственных закупок для заказчиков.
2. Определить работы, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок, согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Руководителю коммунального государственного учреждения "Кызылординский городской отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
Қызылорда қаласы әкiмдігiнiң
2017 жылғы 27 қаңтардағы
№ 6944 қаулысына қосымша
Мемлекеттiк сатып алуды ұйымдастыруды және өткiзудi мемлекеттік сатып алудың бiрыңғай ұйымдастырушы орындайтын жұмыстар
Атауы
Сомасы, мың теңге
1.
Қызылорда қаласында М.Исаев көшесінің бойымен Астана даңғылынан Сәулет көшесіне дейін қуаты 0,4 киловатт электр беру желілерінің құрылысы.

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
Приложение к постановлению
акимата города Кызылорды
от 27 января 2017 года №6944
Работы, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1.
Строительство линии электропередач мощностью 0,4 киловатт по улице М.Исаева от проспекта Астана до улицы Саулет в городе Кызылорда.

12 857,8
2.
Қызылорда қаласында жеке тұрғын үй құрылысының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыру. Қызылорда қаласы Жезқазған тас жолының бойындағы 980 гектар жерге инженерлік желілердің құрылысы. Сыртқы кәріз су желілері.
1 519 516,2
3.
Қызылорда қаласы, Қорқыт Ата көшесін Қазбек би көшесінен Жезқазған трассасына дейінгі жолды күрделі жөндеу жұмыстары.
1 273 540

12 857,8
2.
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры индивидуального жилищного строительства в городе Кызылорда. Строительство инженерных сетей 980 гектаров земли вдоль гравийной дороги Жезказган в городе Кызылорда. Наружные сети канализации.
1 519 516,2
3.
Капитальный ремонт улицы Коркыт Ата от улицы Казыбек би до Жезказганской трассы города Кызылорды.
1 273 540