Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017жылғы 18 сәуірдегі № 7609 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 сәуірде № 5819 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 қаңтардағы № 10131 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 15.01.2018 № 10131 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 18 апреля 2017 года № 7609. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 апреля 2017 года № 5819. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от15 января 2018 года № 10131
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 15.01.2018 № 10131 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квоталар белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.

В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 7609 қаулысына қосымша
Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квоталар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 08.08.2017 № 8478 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1
"№1 Қызылорда қалалық арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
Приложение к постановлению акимата города Кызылорда от "18" апреля 2016 года № 7609
Квоты рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата города Кызылорда Кызылординской области от 08.08.2017 № 8478 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование организации
Общая численность работников
Размер квоты (%) от общей численности
работников
Количество рабочих мест для инвалидов
1
Коммунальное государственное предприятие "Кызылординский центр оказание специальных социальных услуг №1"